środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Nie kupuj, zaadoptuj

24.05.2016 00:00 red.

Ogłoszenia adopcyjne, przygotowują panie z fundacji „Jestem głosem tych, co nie mówią”. Przypominamy, że adopcje są bezpłatne.

Zimna deszczowa noc. Staruszek Bercik leżał zwinięty, przemoczony i zziębnięty w trawie na pewnej budowie. Pewna dobra dusza chciała go zabrać do środka, pod daszek, do suchego... Bercik nie chciał iść, był zrezygnowany, miał złamane serce, chciał umrzeć, bo człowiek któremu oddał serce go porzucił w niedoli, na końcu drogi życia, kiedy to każdy potrzebuje wsparcia, opieki, ciepła drugiej osoby. Pan Irek odpowiedział na wezwanie, pojechał po dziadka i po raz kolejny na widok psiego nieszczęścia kolana się ugięły, serce rozpadło na tysiąc kawałków, ale właśnie w tym momencie dla Bercika zaczęło się nowe, lepsze życie. Nie zostało go już wiele, ale zrobimy wszystko, aby ten czas który mu pozostał, był usłany różami. Bercik czeka na swojego człowieka.

Skontaktuj się jeśli: – szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent, – jesteś odpowiedzialny i rozumiesz, że opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zobowiązującej do należytej opieki nad kotem. Kontakt w sprawie adopcji (w godzinach popołudniowych): 505 158 411.

  • Numer: 21 (498)
  • Data wydania: 24.05.16
Czytaj e-gazetę