środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Epidemia koronawirusa:

Darmowa akademia wad postawy. Zgłoś swoje dziecko

24.05.2016 00:00 red.

Samo zdrowie

Wydaje ci się, że twoje dziecko ma problemy z kręgosłupem, męczy się podczas spacerów, narzeka na ból nóg, a może krzywo stawia stopy? Jeżeli tak, to przyjdź do NZOZ Puls-Med i skonsultuj się z rehabilitantem. Od 1 do 3 czerwca trwa kwalifikacja dzieci do udziału w bezpłatnych zajęciach korekcyjnych „Akademia wad postawy”. Projekt adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat, realizowany przez Fundację Puls-Med Blisko Ciebie.

Od 1 do 3 czerwca w godz. od 15. do 18. w Centrum Rehabilitacji w NZOZ Puls-Med przy ul. Grunwaldzkiej 66 w Rybniku odbywać się będą kwalifikacje dzieci do programu bezpłatnych zajęć korekcyjnych. Czas trwania badania około 15 minut. Konieczne jest wcześniejsze umówienie telefoniczne na konkretną godzinę – pod numerem telefonu 785 565 552.

Zakwalifikowane dzieci będą uczestniczyły w zajęciach korekcyjnych, z opracowanym programem ćwiczeń dostosowanych do wad postawy. Wcześniej otrzymają indywidualną konsultację i diagnostykę podoskopową, a po zakończeniu zajęć ponowną ocenę postawy ciała. Zajęcia prowadzone będą w maksymalnie 10 osobowej grupie pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Odbywać się będą w sali wyposażonej w specjalistyczny sprzęt, dostosowanej do zajęć korekcyjnych.

– Nie zwlekaj. Już dziś zapisz swoje dziecko na wstępną kwalifikację do projektu. Liczba miejsc ograniczona. Projekt współfinansowany przez miasto Rybnik w ramach programu ochrony i promocji zdrowia ­­– informują organizatorzy akcji.

(r)

  • Numer: 21 (498)
  • Data wydania: 24.05.16
Czytaj e-gazetę