Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

RSS

Ekonowiny: Dyplomy dla absolwentów studiów WSB

24.05.2016 00:00 red

Absolwenci studiów I i II stopnia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w piątek 8 kwietnia 2016 roku odebrali z rąk prof. nadzw. dr Katarzyny Szczepańskiej–Woszczyny, Prorektora WSB ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą, przedstawicieli władz Uczelni oraz promotorów i wykładowców akademickich dyplomy ukończenia studiów. 

W uroczystości licznie uczestniczyli Partnerzy i Przyjaciele Uczelni – przedstawiciele praktyki gospodarczej oraz członkowie Rady Ekspertów działającej przy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej wśród, których była także Pani Agnieszka Siemińska, Zastępca Prezesa Zarządu, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

– Dzisiejszy dzień zapisuje nowy, bardzo ważny rozdział w historii naszej Uczelni. Dołączacie Państwo do grona absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Obecny wizerunek Uczelni, jako kształcącej na bardzo wysokim poziomie, odpowiedzialnej społecznie, a jednocześnie przyjaznej otoczeniu, jest zasługą naszych Studentów, Absolwentów i Pracowników. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować i pogratulować tym, którzy w tym roku akademickim osiągnęli znaczące sukcesy zarówno w dziedzinie naukowej, organizacyjnej, jak i sportowej. Jesteśmy dumni, że to właśnie Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej wybraliście Państwo jako miejsce zdobywania wiedzy – mówiła prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska–Woszczyna.

Podczas Gali dyplomy odebrali magistrzy i inżynierowie – absolwenci kierunku Informatyka, magistrzy i licencjaci – absolwenci kierunków Pedagogika i Zarządzanie, a także inżynierowie – absolwenci kierunków Administracja, Bezpieczeństwo narodowe, Ekonomia, Filologia, Fizjoterapia, Logistyka, Socjologia, Stosunki międzynarodowe.

Zgodnie z tradycją Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej podczas uroczystości wręczenia dyplomów wyróżniono za bardzo wysoki poziom prac dyplomowych oraz wysoką średnią ocen ponad 40 absolwentów. Wydarzenie było okazją do wręczenia nagród od Partnerów poszczególnych kierunków studiów i sponsorów.

(eco)

  • Numer: 21 (498)
  • Data wydania: 24.05.16
Czytaj e-gazetę