Sobota, 24 sierpnia 2019

imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

RSS

Jubileuszowa olimpiada przedszkolaków

17.05.2016 00:00 red.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 odbyła się X Rybnicka Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.

Rywalizowały ze sobą przedszkolaki z jedenastu przedszkoli. Dzieci sprawdziły się m.in. w takich konkurencjach jak: tor przeszkód z czworakowaniem, podaj piłkę, przenieś woreczek, wyścig na piłkach z ,,uszami”, poślizg na ławeczce oraz sztafeta.

Rywalizacja była bardzo zacięta i nie obyło się bez dogrywek. W nich przedszkolaki z ZS-P z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 i nr 14 rywalizowały o pierwsze miejsce, a ZS-P nr 6 i Przedszkole nr 14 o miejsce trzecie. Ostatecznie 1. miejsce zajął ZS-P nr 14 z Popielowa, 2. miejsce ZS-P z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 z Wielopola, a trzecie Przedszkole nr 14 z Chwałowic. Olimpiadę przygotowała i prowadziła Beata Śpiewok wraz z Beatą Solak.

– Dziękujemy wszystkim sponsorom m.in. Urzędowi Miasta Rybnika, firmie Classen–Pol S. A., Ochotniczej Straży Pożarnej z Wielopola, firmom Jerzy Banasik – hurtownia mięs i wędlin, J. J. Adamczyk – hurtownia warzyw i owoców, M. J. Antończyk – hurtownia spożywcza „Ewa” za życzliwość i szczodrość dzięki której mogliśmy nagrodzić wszystkie drużyny i ugościć ich podczas olimpiady – powiedziała na zakończenie imprezy Beata Śpiewok.

(r)

  • Numer: 20 (497)
  • Data wydania: 17.05.16
Czytaj e-gazetę