Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 13 (1166) Data wydania: 28.03.23
Czytaj e-gazetę

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trenował młodych bokserów

WODZISŁAW ŚL. To nie była kurtuazyjna wizyta, a profesjonalny, intensywny trening pod okiem Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka oraz trenera Jana Dobrzyjałowskiego. Zawodnicy Klubu Sportów Walki „Boxing Odra” z Wodzisławia Śl. oraz przedstawiciele United Fight Club z Rybnika, RMKS Rybnik oraz Klubu SANDA z Wodzisławia Śl. usłyszeli wiele cennych rad oraz ciekawostek.

Trening odbył się 24 marca w Szkole Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śl. W zajęciach wzięło udział ponad 30 osób. – Jesteśmy tu po to, żeby was wesprzeć radami, coś podpowiedzieć. Boks to nie jest okładanie się po głowach. To sport, w którym jeśli chce się osiągnąć sukces, trzeba być świetnie przygotowanym fizycznie i wytrzymałym. Kondycja to podstawa. A poza tym zasady są dość proste: trzeba więcej ciosów zadać, a jak najmniej przyjąć – mówił Krzysztof Włodarczyk. Dodał, że mimo trenowania boksu już od 28 lat do każdego kolejnego treningu podchodzi z należytym zaangażowaniem i ambicją.

Trening dostarczył młodym adeptom boksu cenną wiedzę od najlepszego z możliwych nauczycieli. Zwróćmy uwagę, że Włodarczyk aż sześciokrotnie w karierze wygrywał walki o tytuł mistrza świata. Stoczył 66 zawodowych walk, z czego wygrał aż 62. To były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej. We wrześniu skończy 42 lata.

(juk)