Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 48 (1097) Data wydania: 30.11.21
Czytaj e-gazetę

Ukrywała się w cudzym mieszkaniu

Kiedy pewna 31-latka zauważyła zbliżających się do niej policjantów, zaczęła oddalać się w pobliskie zarośla. Została jednak szybko zatrzymana...

RYDUŁTOWY Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Rydułtowach, w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu kobiety, która była poszukiwana w celu odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności. Kiedy poszukiwana zauważyła zbliżających się do niej policjantów, zaczęła oddalać się w pobliskie zarośla. 31-latka jednak szybko została zatrzymana.

Jak informuje wodzisławska policja, kobieta odpowie też za zniszczenie mienia, którego dopuściła się w ostatnim czasie. Funkcjonariusze ustalili, iż zniszczyła ona wyposażenie mieszkania, uszkodziła drzwi wejściowe, a także powyrywała ze ścian kable elektryczne w niezamieszkałym budynku, w którym od pewnego czasu przebywała. Oczywiście bez zgody właścicielki. Za to przestępstwo grozi jej do 5 lat więzienia. Kobieta usłyszała już zarzuty, o jej dalszym losie zdecyduje sąd.

(red.)