Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

Poradnie specjalistyczne znów czynne

21.04.2020 00:00 sub

W ostatnich dniach wznowiona została działalność części Zespołu Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl.

RYDUŁTOWY, WODZISŁAW ŚL. Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., w zawiązku z zakończeniem postępowania epidemiologicznego w części dotyczącej Zespołu Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim podjęto decyzję o wznowieniu z dniem 15 kwietnia działalności poradni specjalistycznych, za wyjątkiem Poradni Preluksacyjnej oraz Poradni Chirurgicznej w Wodzisławiu Śląskim. Te dwie poradnie wznowiły działalność od 20 kwietnia.

Przypominamy, że decyzją dyrekcji PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. od 3 kwietnia 2020 r. czasowo zawieszono udzielanie świadczeń zdrowotnych w Zespole Poradni Specjalistycznych w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Sytuacja spowodowana była uzyskaniem pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 wśród personelu oraz pacjentów szpitala w Wodzisławiu Śl. oraz wiążącą się z tym koniecznością przeprowadzenia dochodzenia epidemiologicznego celem zapobieżenia rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19.(art) 

  • Numer: 16 (1013)
  • Data wydania: 21.04.20
Czytaj e-gazetę