Czwartek, 9 kwietnia 2020

imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy

RSS

PILNE

Policjanci z Wodzisławia gościli w telewizji śniadaniowej

21.01.2020 00:00 sub

9 stycznia w studio Dzień Dobry TVN gościli policjanci z Wodzisławia Śl., którzy kilka dni temu eskortowali rodzącą kobietę do szpitala. Mundurowi opowiedzieli w programie m.in. o swojej służbie i nietypowych interwencjach.

WODZISŁAW ŚL. O nietypowej interwencji policjantów z wodzisławskiej drogówki pisaliśmy na początku roku. Przypomnijmy, że mundurowi - mł. asp. Artur Sanecznik oraz sierż. Mateusz Kopka - zatrzymali wówczas do kontroli pojazd, który wzbudził ich niepokój. Okazało się, że kierowca wiezie do szpitala swoją żonę, która właśnie zaczęła rodzić. Policjanci zapytali tylko, do którego szpitala małżeństwo jedzie i polecili kierowcy, żeby jechał za radiowozem. Z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi wszyscy dotarli szczęśliwie na jastrzębską porodówkę, gdzie wkrótce na świat przyszła zdrowa dziewczynka.

Kilka dni temu, po tym, jak informacja pojawiła się w internecie, policjanci zostali zaproszeni do telewizji śniadaniowej, gdzie mieli okazję opowiedzieć o swojej pracy i o tym, jak przebiegała nietypowa interwencja. Materiał jest dostępny na stronie internetowej Dzień Dobry TVN.oprac. (juk)

  • Numer: 3 (1000)
  • Data wydania: 21.01.20
Czytaj e-gazetę