Sobota, 26 września 2020

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Przedszkole szuka pracownika

13.08.2019 00:00 sub

Woźna oddziałowa potrzebna od września w jednym z pszowskich przedszkoli. Zainteresowani pracą swoje oferty mogą składać do 22 sierpnia.

PSZÓW Osoba chcąca pracować w charakterze woźnej oddziałowej w Przedszkolu nr 2 w Pszowie powinna mieć zawodowe wykształcenie i książeczkę zdrowia. Wśród wymagań dodatkowych ważna jest dokładność, systematyczność, obowiązkowość, predyspozycje do pracy z dziećmi, zdolności manualne oraz umiejętność pracy w zespole.

Do zadań pracownika będzie należeć m.in. codzienne utrzymywanie w czystości sali i pomieszczeń, podawanie dzieciom posiłków, pomoc nauczycielowi w zakresie opieki i bezpieczeństwa dzieci oraz pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych.

Przedszkole zamierza zatrudnić woźną na 3/4 etatu od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. Dokumenty (CV, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy) należy składać w sekretariacie placówki do 22 sierpnia. Więcej informacji na stronie internetowej pszowskiego magistratu.oprac. (juk)

  • Numer: 33 (978)
  • Data wydania: 13.08.19
Czytaj e-gazetę