Sobota, 8 sierpnia 2020

imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

RSS

W rytmie disco i przy ryku silników

18.06.2019 00:00 sub

Zlot motocyklowy, występy zdolnej młodzieży czy zabawa taneczna pod chmurką – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na mieszkańców podczas dwudniowych Dni Marklowic. Tegoroczna impreza, która odbyła się 15 i 16 czerwca, jak co roku zgromadziła liczną rzeszę uczestników.

MARKLOWICE Sobotnie świętowanie zdominował ryk jednośladów. Czwarty Marklowicki Zlot Motocykli zgromadził wielu miłośników tych pojazdów. Najpierw odbył się uroczysty przejazd ulicami gminy. Następnie motocykliści zaparkowali swoje maszyny na placu za tamtejszym magistratem. Tam miały miejsce liczne zabawy i konkursy. Do wspólnej zabawy uczestników zlotu porwał zespół Gang Marcela. Następnie na plenerowej scenie wystąpili Duo Flippers oraz Redlin.

W trakcie niedzielnego świętowania odbył się koncert laureatów konkursu wokalnego pn. Jeśli potrafisz pchaj się na afisz. Przed liczną publicznością wystąpili: Coda, Amelia Polok, Lebry, Piotr Bujnowski, Magdalena Komarek, Milena Kontny, Milena Fros i Ania Fajkier. Wieczorem mieszkańców gminy bawili Mirek Jędrowski i zespół Classic. Na zakończenie imprezy wystąpili artyści z estradowej wersji słynnego telewizyjnego programu „Spotkanie z Balladą”, czyli „Biesiada w Kopydłowie”. (juk)

  • Numer: 25 (970)
  • Data wydania: 18.06.19
Czytaj e-gazetę