Wtorek, 1 grudnia 2020

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Epidemia na Śląsku:

Uczniu, skorzystaj z płatnych praktyk i staży

09.10.2018 00:00 sub

POWIAT W pięciu szkołach zawodowych Powiatu Wodzisławskiego rusza nabór do projektu „Innowacyjne nauczanie potrzebą przyszłości” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt jest dedykowany uczniom Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu, Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu, Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie i Szkoły Branżowej I-go Stopnia w Radlinie.

W ramach projektu przewiduje się bezpłatne formy wsparcia dla młodzieży: doradztwo edukacyjno-zawodowe, praktyki/staże ze stypendium w kwocie nieprzekraczającej 1600 zł za przepracowane 150 godzin, kurs/szkolenia/warsztaty (każda szkoła w zależności od kierunków kształcenia proponuje własne kursy).

Nabór do projektu prowadzony jest do 19 października. Dokumentacja rekrutacyjna, czyli regulaminy oraz wzory formularzy rekrutacyjnych wraz z załącznikami są dostępne w sekretariatach szkół. Dodatkowo druki można pobrać ze stron internetowych wymienionych szkół. (red.)

  • Numer: 41 (934)
  • Data wydania: 09.10.18
Czytaj e-gazetę