Poniedziałek, 22 lipca 2019

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Ponad dwustu chętnych do Rady Powiatu

25.09.2018 00:00 sub

W radzie powiatu wodzisławskiego do obsadzenia jest 27 miejsc. A kandydatów 213. To zwiastuje dużą rywalizację, tym bardziej, że niektóre listy można uznać za wyjątkowo mocne. Nie brakuje na nich rozpoznawalnych nazwisk – byłych i obecnych włodarzy, społeczników, lekarzy, urzędników, sołtysów. 8 radnych wybranych zostanie z Wodzisławia, 5 z gmin Godów, Gorzyce, Marklowice, po 4 z gminy Gorzyce oraz z okręgu obejmującego gminę Lubomia i Pszów. Po 3 radnych wybiorą mieszkańcy Rydułtów i Radlina.

Uwaga! Podajemy imię i nazwisko kandydata, wiek, miejsce zamieszkania.

POWIAT

KWW Głos Pokoleń:

Okręg nr 1 – gm. Gorzyce

Tadeusz Skatuła 67 Bluszczów,

Jacek Norbert Łopuszyński 44 Gorzyce,

Bettina Monika Pawelska 42 Czyżowice,

Urszula Jadwiga Jastrzębowska-Dudek 59 Gorzyce,

Marzena Hojka 38 Olza,

Piotr Antoni Oślizło 66 Czyżowice.

Okręg nr 2 – Wodzisław

Sebastian Wystub 41 Wodzisław Śląski,

Bożena Regina Capek 50 Wodzisław Śląski,

Artur Paweł Klimek 24 Wodzisław Śląski,

Monika Hejczyk 43 Marklowice,

Krzysztof Marek Wierzbicki 57 Wodzisław Śląski,

Olga Jadwiga Bauerek 30 Wodzisław Śląski,

Patryk Łukasz Riedel 31 Wodzisław Śląski,

Ewa Izabela Dąbrowska-Prus 46 Wodzisław Śląski,

Remigiusz Michał Kostuń 31 Wodzisław Śląski,

Danuta Agata Motyczka 58 Rydułtowy.

Okręg nr 3 – gm. Lubomia, Pszów

Krystyna Małgorzata Smuda 68 Lubomia,

Rudolf Franciszek Kozub 60 Syrynia,

Maria Kubica 66 Pszów,

Andrzej Gomołka 50 Pszów,

Dawid Brodala 45 Lubomia,

Dominika Martyna Jambor 24 Pszów.

Okręg nr 4 – Rydułtowy

Henryk Paweł Hajduk 65 Rydułtowy,

Tomasz Jan Korus 47 Rydułtowy,

Halina Nawrat 60 Rydułtowy,

Stanisław Jan Brzęczek 69 Rydułtowy,

Sonia Mirosława Nowicka 28 Rydułtowy.

Okręg nr 5 – Radlin

Piotr Stefan Cybułka 65 Radlin,

Barbara SOŁTYSIK 54 Radlin,

Gabriela Maria Kluger-Lenert 58 Radlin,

Damian Bogdan Kustos 31 Lubomia.

Okręg nr 6 – gm. Godów, Markowice, Mszana

Roman Antoni Marcol 68 Skrzyszów,

Bożena Maria Kucza 35 Łaziska,

Marian Piotr Filipowski 65 Marklowice,

Marcin Ryszard Fros 36 Krostoszowice,

Ewelina Elżbieta Kłosek 41 Gołkowice,

Daria Anna Tomala 33 Skrbeńsko,

Irena Agnieszka Kuś 61 Mszana.

KWW Prawo i Sprawiedliwość:

Okręg nr 1 – gm. Gorzyce

Witold Bartłomiej Kacała 49 Rogów,

Renata Maria Glenc 29 Gorzyczki,

Krzysztof Franciszek Radziwołek 62 Gorzyce,

Róża Zdzisława Puczkowska-Kaleta 64 Turza Śląska,

Alicja Maria Grzegorzek 50 Olza,

Robert Piotr Nawrocki 45 Czyżowice.

Okręg nr 2 – Wodzisław

Ryszard Zalewski 53 Wodzisław Śląski,

Jolanta Małgorzata Górecka 52 Wodzisław Śląski,

Alojzy Jan Szymiczek 69 Wodzisław Śląski,

Grzegorz Marek Kamiński 52 Wodzisław Śląski,

Tadeusz Andrzej Szyszka 63 Wodzisław Śląski,

Rajmund Alojzy Kowol 57 Wodzisław Śląski,

Dorota Bogusława Chrószcz 39 Wodzisław Śląski,

Izabela Bożena Liziniewicz 51 Wodzisław Śląski,

Danuta Bernadeta Przybyła 54 Wodzisław Śląski,

Andrzej Józef Kania 62 Wodzisław Śląski.

Okręg nr 3 – gm. Lubomia, Pszów

Janusz Henryk Ballarin 45 Syrynia,

Romuald Stanisław Gebel 64 Pszów,

Czesław Szarowski 49 Pszów,

Marta Bernadeta Parma 23 Lubomia,

Sonia Katarzyna Winkler 38 Pszów,

Teresa Regina Kabut 35 Pszów,

Okręg nr 4 – Rydułtowy

Danuta Zofia Maćkowska 55 Rydułtowy,

Arkadiusz Piotr Muszalik 51 Rydułtowy,

Mateusz Góral 30 Rydułtowy,

Krzysztof Kamil Kaczorowski 25 Rydułtowy,

Dominika Barbara Głodowicz 32 Rydułtowy.

Okręg nr 5 – Radlin

Sylwia Barbara Dąbek 46 Radlin,

Joanna Bogusława Rduch-Kaszuba 44 Radlin,

Mirosław Lech 51 Radlin,

Karol Jan Klima 35 Radlin,

Aleksander Piotr Gwoździk 40 Radlin,

Okręg nr 6 – gm. Godów, Markowice, Mszana

Mirosław Stanisław Andreczko 38 Połomia,

Tatiana Irena Sitek 50 Skrzyszów,

Michalina Maria Zozworek-Dziwoki 48 Godów,

Franciszek Kurdziel 45 Gołkowice,

Barbara Gabriela Krótki 60 Marklowice,

Gabriela Barbara Żeliszczak 55 Marklowice,

Alojzy Antoni Wita 60 Połomia.

KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

Okręg nr 1 – gm. Gorzyce

Marek Jan Rybarz 39 Bluszczów,

Stefania Wanda Rodak 58 Czyżowice,

Weronika Sabina Grawżel 34 Wodzisław Śląski,

Helena Łyp 63 Bluszczów,

Sebastian Andrzej Makowski 42 Rogów,

Andrzej Edmund Stempniak 52 Czyżowice.

Okręg nr 2 – Wodzisław

Mirosław Krzysztof Nowak 40 Wodzisław Śląski,

Barbara Ewa Połednik 47 Wodzisław Śląski,

Mirosława Maria Meisel 63 Wodzisław Śląski,

Witold Dawid Kowol 32 Wodzisław Śląski,

Małgorzata Zofia Banasiak 48 Wodzisław Śląski,

Grzegorz Zbigniew Korzeń 52 Wodzisław Śląski,

Edyta Maria Zając 37 Wodzisław Śląski,

Łucjan Walenty Bańczyk 68 Wodzisław Śląski,

Barbara Musiał 65 Wodzisław Śląski,

Sławomir Daniel Kubica 35 Wodzisław Śląski.

Okręg nr 3 – gm. Lubomia, Pszów

Krystyna Irena Kuczera 61 Syrynia,

Krzysztof Marian Jędrośka 57 Pszów,

Maria Helena Janeta 57 Lubomia,

Marian Mikołaj Wilhelm 54 Pszów,

Artur Grütz 46 Pszów,

Cecylia Barbara Sikora 56 Pszów.

Okręg nr 4 – Rydułtowy

Joanna Ewa Skowron 48 Rydułtowy,

Mariusz Robakowski 47 Pszów,

Beata Katarzyna Rzaczek 45 Rydułtowy,

Sławomir Piotr Szurek 47 Rydułtowy,

Henryk Machnik 75 Rydułtowy.

Okręg nr 5 – Radlin

Piotr Sobala 51 Wodzisław Śląski,

Ewa Iwona Porwoł 46 Radlin,

Marek Musiolik 43 Radlin.

Okręg nr 6 – gm. Godów, Markowice, Mszana

Leszek Marek Szyroki 46 Skrzyszów,

Justyna Maria Gojny 38 Marklowice,

Dariusz Hilary Jainta 46 Mszana.

KWW Zgoda i Rozwój

Okręg nr 1 – gm. Gorzyce

Florian Antoni Matuszek 61 Rogów,

Maria Lubszczyk 55 Gorzyce,

Marek Antoni Fojcik 61 Czyżowice,

Barbara Ewa Grześ-Ciszek 37 Gorzyce,

Jakub Jan Fober 23 Olza,

Iwona Maria Wajsman 33 Turza Śląska.

Okręg nr 2 – Wodzisław

Ireneusz Jerzy Serwotka 57 Wodzisław Śląski,

Joanna Maria Stolarska 49 Wodzisław Śląski,

Łukasz Wojciech Krzystała 32 Wodzisław Śląski,

Janusz Adam Balcer 52 Wodzisław Śląski,

Teresa Rybka 63 Wodzisław Śląski,

Szymon Witold Plewnia 39 Wodzisław Śląski,

Katarzyna Hanna Mołdrzyk 42 Wodzisław Śląski,

Jan Krzysztof Woś 44 Wodzisław Śląski,

Wioletta Anna Bober 46 Wodzisław Śląski,

Wojciech Mitko 65 Wodzisław Śląski.

Okręg nr 3 – gm. Lubomia, Pszów

Marek Ludwik Hawel 49 Pszów,

Krystyna Szymiczek 70 Syrynia,

Marcin Łukasz Szewczyk 32 Pszów,

Justyna Koniuszy 33 Syrynia,

Edyta Irena Stanek 42 Pszów,

Jakub Sylwester Burek 20 Pszów.

Okręg nr 4 – Rydułtowy

Janina Teresa Chlebik-Turek 60 Rydułtowy,

Piotr Jan Pieprz 29 Rydułtowy,

Dorota Marta Piątek 30 Rydułtowy,

Jarosław Paweł Pokwicki 46 Rydułtowy,

Grzegorz Jacek Kózka 23 Rydułtowy.

Okręg nr 5 – Radlin

Dawid Piotr Topol 40 Radlin,

Mirosława Maria Nosiadek 61 Radlin,

Mateusz Franciszek Dziuba 36 Radlin,

Ryszard Jan Ucher 57 Radlin,

Katarzyna Maria Macha 35 Wodzisław Śląski.

Okręg nr 6 – gm. Godów, Markowice, Mszana

Izabela Marianna Tomiczek 59 Godów,

Tadeusz Szymon Wroński 56 Połomia,

Dorota Maria Pukowiec 56 Mszana,

Edwin Koralewski 59 Skrzyszów,

Aleksandra Maria Hawrył 33 Skrzyszów,

Beata Ewelina Gatner-Piekar 47 Gołkowice,

Ryszard Marszolik 46 Marklowice.

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

Okręg nr 1 – gm. Gorzyce

Jerzy Lucjan Glenc 59 Rogów,

Izabella Maria Zielecka-Panek 47 Bełsznica,

Małgorzata Król 56 Czyżowice,

Stanisław Sitek 61 Turza Śląska,

Justyna Markiewicz 55 Gorzyce,

Józef Sosnecki 58 Olza.

Okręg nr 2 – Wodzisław

Anna Stanisława Białek 62 Wodzisław Śląski,

Grażyna Stanisława Durczok 64 Wodzisław Śląski,

Witold Marian Gruszka 52 Wodzisław Śląski,

Roman Wawrzyn Juzek 70 Wodzisław Śląski,

Leonard Krufczyk 59 Rydułtowy,

Adam Antoni Krzyżak 64 Wodzisław Śląski,

Maja Anna Lorenc 33 Wodzisław Śląski,

Halina Aniela Mizia 58 Wodzisław Śląski,

Tadeusz Stanisław Sobala 63 Wodzisław Śląski,

Jan Adam Zemło 68 Wodzisław Śląski.

Okręg nr 3 – gm. Lubomia, Pszów

Leszek Piotr Bizoń 59 Lubomia,

Katarzyna Barbara Brachmańska 50 Pszów,

Krzysztof Mieczysław Skorupa 38 Pszów,

Ewa Maria Maciejek-Czepczor 56 Pszów,

Dawid Bogusław Cuch 31 Syrynia,

Katarzyna Anna Sawicka-Mucha 45 Pszów.

Okręg nr 4 – Rydułtowy

Kornelia Anna Newy 72 Rydułtowy,

Adam Mandera 52 Rydułtowy,

Janina Klara Blokesz 55 Rydułtowy,

Jerzy Józef Salwiczek 60 Rydułtowy,

Dariusz Antoni Kuczera 51 Rydułtowy.

Okręg nr 5 – Radlin

Zbigniew Podleśny Stanisław 42 Radlin,

Gabriela Róża Kiełkowska 55 Radlin,

Jacek Magiera 54 Radlin,

Martyna Ewa Materzok 24 Radlin,

Piotr Walery Zamarski 70 Radlin.

Okręg nr 6 – gm. Godów, Markowice, Mszana

Czesława Józefa Somerlik 63 Marklowice,

Edyta Czesława Kwiatkowska 37 Gołkowice,

Mirela Maria Ledwoń 45 Mszana,

Halina Maria Winkler 47 Marklowice,

Franciszek Leon Kucharczyk 37 Połomia,

Mirosław Leszek Winkler 56 Gogołowa,

Robert Wala 35 Skrzyszów.

KWW Kukiz'15

Okręg nr 2 – Wodzisław

Małgorzata Malina 31 Radlin,

Sebastian Machi 46 Wodzisław Śląski,

Katarzyna Wesołowska 36 Wodzisław Śląski,

Marcin Krzysztof Chrapek 37 Czyżowice,

Piotr Olech 51 Wodzisław Śląski,

Julia Natalia Gołdyn 20 Wodzisław Śląski,

Małgorzata Jolanta Wiktor-Białecka 44 Wodzisław Śląski,

Józef Urbanowicz 58 Lubomia,

Jarosław Marcin Mitko 46 Pszów.

Okręg nr 3 – gm. Lubomia, Pszów

Dawid Mariusz Maciuga 25 Wodzisław Śląski,

Joanna Danuta Mitko 45 Pszów,

Kamil Krzyżak 24 Pszów,

Ewelina Urbanowicz 21 Lubomia.

Okręg nr 4 – Rydułtowy

Dorota Katarzyna Ryc 36 Rydułtowy,

Sylwia Izabela Oksiuta 31 Rydułtowy,

Tomasz Krzysztof Cichy 28 Radlin.

Okręg nr 5 – Radlin

Dariusz Szczytkowski 48 Radlin,

Tomasz Piotr Musioł 35 Radlin,

Katarzyna Anna Jóźwiak 43 Radlin,

Monika Agata Placek 37 Radlin.

Okręg nr 6 – gm. Godów, Markowice, Mszana

Patryk Krzysztof Walica 20 Gołkowice,

Adam Stanisław Śliwa 26 Skrzyszów,

Rafał Godny 28 Mszana,

Anna Elżbieta Knura 30 Krostoszowice,

Małgorzata Barbara Walica 44 Gołkowice. (mak)

  • Numer: 39 (932)
  • Data wydania: 25.09.18
Czytaj e-gazetę