Piątek, 7 sierpnia 2020

imieniny: Doroty, Kajetana, Donata

RSS

„Budowlanka” ma najlepszych lekkoatletów

26.09.2017 00:00 sub

18 i 19 września na obiektach Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu zorganizowano Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w lekkiej atletyce dziewczyn i chłopców. Impreza odbyła się w ramach obchodów X-lecia ośrodka.

W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu wodzisławskiego. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach technicznych, tj. pchnięciu kulą i skoku w dal. Dużo emocji dostarczyły zarówno zawodnikom jak i kibicom biegi sprinterskie na 100m i 400m. Zaciętą rywalizację mogliśmy również obserwować w biegach średniodystansowych na 800m i 1500m. Na zakończenie zawodów odbyła się sztafeta 4 x 100m. Najlepiej wypadli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl., czyli popularnej „Budowlanki” (red.)

Klasyfikacja generalna dziewcząt:

1. Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, 2. I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim, 3. Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, 4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim, 5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach, 6. Zespół Szkól Ponadgimnazjalnych w Pszowie, 7. Zespół Szkół w Gogołowej.

Klasyfikacja generalna chłopców:

1. Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, 2. Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach, 3. Branżowa Szkoła I Stopnia w Radlinie, 4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rydułtowach, 5. I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim, 6. Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, 7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim, 8. Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim, 9. Zespół Szkół w Gogołowej

  • Numer: 39 (880)
  • Data wydania: 26.09.17
Czytaj e-gazetę