Wtorek, 20 sierpnia 2019

imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

RSS

Jubileuszowa gala tanecznej imprezy charytatywnej

05.09.2017 00:00 sub

RADLIN Niektórzy mierzą pomoc kilometrami, oni ją wytańczą. Już 23 września odbędzie się kolejna edycja charytatywnego tanecznego show.

W czwartą sobotę września odbędzie się jubileuszowa, bo dziesiąta odsłona „Jak oni tańczą”, inicjatywy radlińskiej grupy tańca towarzyskiego „Deja Vu”. Podczas poprzednich edycji show taneczne ubarwiały występy zespołów, wokalistów czy też sportowe pokazy i licytacje. Charytatywny charakter imprezy oraz niekwestionowane widowisko, jakie organizatorzy serwują odbiorcom sprawia, że co roku widownia podczas koncertów wypełniona jest po brzegi.

Od pierwszej edycji założeniem imprezy było połączenie młodego tancerza z grupy „Deja Vu” z zaproszonym gościem, będącym ważnym członkiem lokalnej społeczności. Na przestrzeni wszystkich edycji występowali już księża, biznesmeni, dziennikarze, nauczyciele i sportowcy. - Z racji jubileuszu, forma koncertu będzie troszkę inna ku zaskoczeniu widzów. Dlatego w tym roku, nie będzie nowych par - zdradza Grzegorz Święty, organizator imprezy. Wydarzenie odbędzie się 23 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Wzorem lat ubiegłych koncerty będą dwa o godz. 16.00 i 19.00.

Wejściówki można nabyć w kasach MOK w Radlinie od 4 września. Zebrane środki zostaną przekazane podopiecznym stowarzyszenia Radlińska Przystań. (juk)

  • Numer: 36 (877)
  • Data wydania: 05.09.17
Czytaj e-gazetę