Czwartek, 22 sierpnia 2019

imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – część 2

06.09.2016 00:00 red.

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

A klasa

(Podokręg Racibórz)

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Arkadiusz Jasny (Ocice Racibórz), Dawid Juraszek i Krystian Polednik (wznowił treningi), Oskar Wochnik, Adam Kucza i Bartosz Hryckiewicz (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Grzesiczek (Markowice).

LKS Lyski

Przybyli: Tomasz Tytko (Zameczek Czernica), Bartosz Tytko (Górnik Pszów), Łukasz Pastor (Czarni Nowa Wieś), Dariusz Bierza (Dąb Gaszowice II), Dawid Glapiak (wolny zawodnik).

Ubyli: Zbigniew Dyczka, Grzegorz Gańczorz i Grzegorz Pytlik (Zuch Orzepowice), Marcin Orawiec (Pierwszy Chwałowice), Daniel Żymełka (Jedność Rogoźna).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Paweł Skatuła (Kornowac), Damian Lorenc (Sparta Babice), Paweł Bezuch (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Bulenda (kontuzja).

KS Czarni Gorzyce

Przybyli: Patryk Panic (Krzyżanowice), Wojciech Chłapek (Silesia Lubomia), Błażej Dzierżawa (Brzezie), Bartosz Ochyj (Górnik Pszów), Aleksander Franecki (Unia Turza Śląska II), Jacek Konieczny (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów).

Ubyli: Marek Mnich (Naprzód Zawada), Krzysztof Smyczek (Polonia Łaziska), Szymon Michel (Górnik Pszów).

LKS Raszczyce

Przybyli: Łukasz Sobeczko (Czarni Nowa Wieś), Marcin Tatara (Cyprzanów), Rafał Bobrzik (Górki Śląskie), Jakub Kowalczyk (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Jarosław Kuśka (wolny zawodnik).

Ubyli: Szymon Szczyrba (Jedność Jejkowice), Michał Marcol i Mirosław Słupik (Markowice), Rajmund Wranik (zakończył grę).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Patryk Twaróg i Marek Fojcik (Zryw Rudnik).

Ubyli: Tomasz Piwowarczyk (Nędza), Marcin Koczy (Górnik Pszów).

LKS Chałupki

Przybyli: Radosław Pradelok (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Bartosz Michałowski (MOSiR Jastrzębie), Artur Kopka (wolny zawodnik), Roman Matys (wznowił treningi).

Ubyli: Wojciech Klimek (Wypoczynek Buków), Szymon Kędzia (Zabełków).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Wojciech Klimek (Chałupki), Mateusz Brzezny (Wojnowice), Szymon Kluczka (Olszynka Olza), Konrad Gawlina (Przyszłość Rogów – z drużyny juniorów), Adam Zielonka (wolny zawodnik).

Ubyli: Szymon Kamczyk (Naprzód Czyżowice), Andrzej Kłosok (Górnik Pszów), Bogusław Sitko (Sokół Chwałęcice).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Mateusz Michel (Krupiński Suszec), Szymon Michel (Czarni Gorzyce), Patryk Romanowski (Górnik Radlin), Andrzej Kłosok (Wypoczynek Buków), Marcin Koczy (Zgoda Zawada Książęca), Łukasz Glenc (Strzelec Rzuchów), Radosław Nawrat (Kokoszyce), Wojciech Hetmaniok i Dawid Broda (Pstrążna), Kacper Powiecko (Górnik Radlin – z drużyny juniorów), Tymoteusz Nowak (wznowił treningi), Szymon Ostrzołek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Zbigniew Grasman (Naprzód Syrynia), Wojciech Frycz (Górnik Radlin), Artur Sobala (Radziejów-Popielów), Bartosz Tytko (Lyski), Bartosz Ochyj (Czarni Gorzyce).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Mateusz Nieckarz i Grzegorz Borys (Ocice Racibórz), Jakub Olbrich (Gamów), Michał Krutki (z drużyny juniorów).

Ubyli: Sebastian Mazur (Studzienna), Tomasz Gromala (Markowice), Dominik Skowronek (Cyprzanów), Mateusz Burakowski (Pawłów).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Łukasz Podstawka, Radosław Malejka i Krzysztof Seemann (Naprzód Rydułtowy), Rafał Ochojski (Pstrążna).

Ubyli: Przemysław Skrzeczowski (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Łukasz Sobeczko (Raszczyce), Łukasz Pastor (Lyski), Karsten Bugdol (Dąb Gaszowice II), Martin Sobeczko (Pstrążna), Aleksander Wróblewski (Szczerbice).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Michał Gazda i Dawid Pieła (Naprzód Zawada II), Rafał Skatuła (wolny zawodnik), Dariusz Guzy (wznowił treningi), Daniel Pieczka i Patryk Piekarski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Glenc (Górnik Pszów), Sebastian Ziółkowski (zakończył grę), Marcin Maciuga, Dawid Maciuga, Sławomir Kubica, Piotr Niedźwiecki, Krzysztof Prymus, Jerzy Pytlik i Marcin Tront (nie wznowili treningów).

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Dariusz Karasiewicz (trener), Marcin Handziuk (Cukrownik Baborów), Marcin Drapniewski i Sylwester Drapniewski (Spartan Grudynia Wielka), Józef Ostas (Cyprzanów), Rafał Wróblewski (Wicher Płonia Racibórz), Michał Szukalski (Pietraszyn), Radosław Jaszowski, Mirosław Szurgacz, Szymon Szramowski i Michał Bednarz (wznowili treningi), Michał Hyjek, Wojciech Jędrusiak, Mateusz Wilanowski i Adrian Skorupski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Wojciech Maksymczak (trener), Piotr Święty i Patryk Jasny (Silesia Lubomia), Michał Zieliński i Konrad Fedyn (Rafako Racibórz), Arkadiusz Jasny (Krzanowice), Mateusz Nieckarz i Grzegorz Borys (Start Pietrowice Wielkie), Marek Pawełek i Przemysław Karbownik (Cyprzanów), Marek Pyka (Sparta Babice).

LKS Brzezie

Przybyli: Andrzej Jasiński (trener), Piotr Niestrój (Odra Nieboczowy), Paweł Kałuża (Zryw Rudnik), Patryk Tobiasz (Zryw Wysoka), Dariusz Kochanek, Marcin Stawinoga i Remigiusz Stawinoga (wznowili treningi), Karol Cyfka, Mateusz Hanczuch i Przemysław Psota (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marcin Ulański (trener), Błażej Dzierżawa (Czarni Gorzyce), Łukasz Leks (Owsiszcze), Marcin Dzierżęga, Bartosz Jęczmionka i Arkadiusz Marek (Odra Nieboczowy), Marek Kurzydym (Zabełków).

LKS Studzienna

Przybyli: Wojciech Pytlik (Unia Racibórz), Dariusz Binek (Naprzód Borucin), Sebastian Mazur (Start Pietrowice Wielkie), Aleksander Goralczyk (Cyprzanów), Bartosz Naleśnik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Pientka (Pawłów).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Michał Król (wolny zawodnik), Denis Forysz, Kamil Krawiec i Błażej Puzio (wznowili treningi), Marcin Cyburt, Aleksander Lach i Dawid Wramba (z drużyny juniorów).

Ubyli: Patryk Todoruk, Sebastian Dziadura i Damian Kilian (kontuzje), Wojciech Kilian i Dawid Miś (wyjazd za granicę), Marcin Hómin, Sebastian Datko i Mateusz Kot (nie wznowili treningów).

A klasa

(Podokręg Rybnik)

MKS Czerwionka

Przybyli: Tomasz Kuś i Adam Stanek (Krupiński Suszec), Mariusz Horny, Dawid Kuś i Jacek Mazgaj (Unia Książenice), Dawid Kancelista (Sokół Orzesze), Artur Wyrwich (Radziejów-Popielów), Przemysław Zagórski (Sygnały Gotartowice), Mateusz Fuchs (Borowik Szczejkowice), Dominik Horba (Orzeł Palowice), Artur Jaśkiewicz (wolny zawodnik), Kamil Kowalczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Sebastian Bajura (Bełk), Mateusz Słupik i Patryk Wójcik (Dąb Dębieńsko), Adrian Kasprzyk i Szymon Bartyzel (Płomień Czuchów), Patryk Majorczyk (kontuzja).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Tomasz Kowalczyk (ROW Rybnik II), Artur Sobala (Górnik Pszów), Kamil Domański (Sygnały Gotartowice), Łukasz Rakowski (wznowił treningi).

Ubyli: Artur Wyrwich (Czerwionka), Filip Bukowiec (Leszczyny).

KS Płomień Połomia

Przybyli: Konrad Cieślak (Krupiński Suszec), Łukasz Kusztal (Rymer Rybnik), Karol Szypuła i Daniel Lubszczyk (Krzyżanowice), Grzegorz Świenty (Górnik Radlin), Łukasz Tecław (Górnik Boguszowice), Adrian Waleczek (Orzeł Jankowice), Dawid Gasidło (wolny zawodnik), Przemysław Swoboda (z drużyny rezerw).

Ubyli: Kamil Kordek (Polonia Marklowice), Dawid Zoń (Orzeł Jankowice), Adrian Rugor (Orzeł Palowice).

LKS Baranowice

Przybyli: Łukasz Michalczuk (Krupiński Suszec), Dariusz Strączek (Krzyżanowice), Jarosław Szewczyk i Łukasz Szewczyk (Olza Godów), Mateusz Zielonka, Mateusz Bortlik, Marcin Grochowski, Radosław Wolant i Kamil Grobelny (z drużyny juniorów).

Ubyli: Arkadiusz Grzyb (Sygnały Gotartowice), Grzegorz Padoł (kontuzja).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Kamil Sobik (Sygnały Gotartowice), Kacper Wnukowski (Jedność Rogoźna), Piotr Stanek i Robert Peterko (wznowili treningi), Mateusz Oleś, Dawid Zima i Piotr Sobieski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Tecław (Płomień Połomia), Robert Dudek (Polonia Niewiadom), Marcin Skoczylas (kontuzja).

GKS Pierwszy Chwałowice

Przybyli: Adam Paprotny (Jedność Jejkowice), Marcin Orawiec (Lyski), Mateusz Miur (wolny zawodnik), Denis Janota i Wiktor Sebastian (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Kosteczko, Michał Gabryś, Sebastian Węgrzyk i Łukasz Węgrzyk (Orzeł Jankowice).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Robert Cychowski i Mateusz Burda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Sebastian Bujnowski (Kamień), Mateusz Kołodziejski (kontuzja), Grzegorz Reclik (zakończył grę).

LKS Start Mszana

Przybyli: Sebastian Kowalski (Pruchna), Michał Krajcarz (Skrbeńsko), Piotr Wowra (wolny zawodnik).

Ubyli: Mateusz Marek, Łukasz Wuwer i Kamil Tront (Gwiazda Skrzyszów), Damian Król (Studzionka), Robert Skiba (Polonia Niewiadom), Rafał Michałowski (Orzeł Jankowice), Dariusz Pawłowski i Mariusz Kurek (zakończyli grę), Łukasz Adamczyk, Łukasz Koźliński i Tomasz Krzystała (nie wznowili treningów).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Kamil Pragnący (Rymer Rybnik), Arkadiusz Grzyb (Baranowice), Adrian Gorzko (Mizerów), Patryk Rudek, Szymon Buchalik i Mateusz Zadrożny (wolni zawodnicy).

Ubyli: Paweł Seretiuk (Unia Książenice), Przemysław Zagórski (Czerwionka), Kamil Sobik (Górnik Boguszowice), Kamil Domański (Radziejów-Popielów).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Patryk Oleś (Zuch Orzepowice), Piotr Byczek (Górnik Radlin), Szymon Szczyrba (Raszczyce), Kevin Kwiatkowski (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Jacek Rapacki (wolny zawodnik).

Ubyli: Łukasz Kubica (Polonia Niewiadom), Adam Paprotny (Pierwszy Chwałowice).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Michał Jaskólski (Polonia Marklowice), Kacper Kłopocki i Krzysztof Stelmaszek (Naprzód Czyżowice), Mirosław Pawlusiński (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Krzysztof Cyran (ROW Rybnik II), Wojciech Frycz (Górnik Pszów), Mateusz Bęben, Dawid Heliosz, Paweł Olbryś i Dominik Radecki (z drużyny juniorów).

Ubyli: Grzegorz Świenty (Płomień Połomia), Piotr Byczek (Jedność Jejkowice), Patryk Romanowski (Górnik Pszów), Rafał Chyczewski (Pstrążna).

MKS Żory

Przybyli: Krzysztof Widziński (Polaris Żory), Szymon Suchy, Kamil Szymała, Patryk Kowalczyk, Patryk Rudnicki, Oskar Sobczak, Alan Witkowski, Szymon Mikula, Paweł Pasko, Jakub Hartman i Marcin Pytlik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Gajek (Krupiński Suszec), Krzysztof Tide (Orzeł Mokre), Marcin Pawłowski (Polonia Łaziska Górne II), Michał Suślik (Rowień).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Patryk Będźkowski (Krupiński Suszec), Artur Zniszczoł (Zuch Orzepowice), Tomasz Czarnecki (Szczerbice), Łukasz Remiorz (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Czernij (Zuch Orzepowice).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Mateusz Czernij (Jedność Grabownia-Golejów), Zbigniew Dyczka, Grzegorz Gańczorz i Grzegorz Pytlik (Lyski), Rafał Wieczorek (Naprzód Krzyżkowice), Robert Jatczyk (Maxbud Rybnik), Krzysztof Cieślik (Szczerbice – z drużyny juniorów), Fabian Czarnecki (wznowił treningi), Robert Trela, Sebastian Szatanik, Kamil Tumula i Jakub Magiera (z drużyny juniorów).

Ubyli: Artur Zniszczoł (Jedność Grabownia-Golejów), Michał Herman (Orzeł Jankowice), Adrian Godula (Maxbud Rybnik), Wojciech Hanak i Wojciech Kogut (zakończyli grę).

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Mirosław Kawecki (trener),Marcin Biernat, Grzegorz Chrystof, Tomasz Domżalski, Damian Jaśkowiak, Marek Kajzer, Rafał Malik i Krzysztof Trocha (Jastrzębie II), Aleksander Frysz (MOSiR Jastrzębie), Bartosz Szewczuk i Jacek Sobczyk (wolni zawodnicy), Jacek Sobczyk, Sebastian Grzęda i Patryk Jabłonowski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Pająk (trener), Artur Urbański, Mateusz Wiącek i Kamil Pająk (Forteca Świerklany), Krzysztof Skóraś (zakończył grę), Kamil Stachera i Bartłomiej Karwot (nie wznowili treningów).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Kamil Budka i Kamil Dziok (Naprzód Rydułtowy), Bartosz Pawelec i Piotr Szuścik (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Wacław Bobrzyk, Dawid Politowicz i Rafał Olfans (APN Odra Wodzisław Śląski), Dawid Radomski (Gołkowice), Mateusz Deptuła (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Palasz (Rozwój Bełsznica), Karol Dzierżęga (kontuzja), Krzysztof Wochnik i Adrian Stańkusz (wyjazd za granicę), Artur Jasiak i Wojciech Kuczmarski (nie wznowili treningów).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Robert Kuczmaszewski (trener), Tomasz Janik (Zameczek Czernica), Robert Dudek (Górnik Boguszowice), Łukasz Kubica (Jedność Jejkowice), Robert Skiba (Start Mszana), Szymon Śmieja (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Kacper Lepich (wolny zawodnik), Mateusz Sułkowski (wznowił treningi), Stanisław Paszek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Wystyrk (trener), Marcin Krzysztoszek (Orzeł Jankowice), Aleksander Podleśny, Dawid Mika i Marek Lipowicz (nie wznowili treningów).

KP Kamień

Przybyli: Kamil Pierchała (trener), Mateusz Rapacz i Michał Słowik (Unia Książenice), Sebastian Bujnowski (Płomień Ochojec), Karol Białecki (Borowik Szczejkowice), Mateusz Niewelt (Zwonowice), Andrzej Topa i Radosław Lubański (wolni zawodnicy), Krzysztof Herda, Konrad Sieklicki i Mateusz Skowronek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Węgrzyk (trener), Kamil Regulski (Leszczyny).

(ak)

  • Numer: 36 (825)
  • Data wydania: 06.09.16
Czytaj e-gazetę