Niedziela, 18 sierpnia 2019

imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

RSS

Prezydent Perłą Samorządu

31.05.2016 00:00 red.

WODZISŁAW ŚLĄSKI

Mieczysław Kieca odebrał nagrodę Perła Samorządu i tym samym znalazł się w gronie najlepszych włodarzy gmin w Polsce. Wręczenie nagród odbyło się 24 maja podczas gali w Warszawie. Oceniając wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast, kapituła wzięła pod uwagę takie kryteria jak: strategiczna wizja rozwoju gminy, sposób zarządzania urzędem, aktywna współpraca ze społecznością lokalną, a także największe sukcesy w minionym roku. – To kolejne, ogromne wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale też dla całego Wodzisławia Śląskiego. Za sukcesami naszego miasta stoi sztab ludzi: między innymi mieszkańców i przedsiębiorców, z którymi konsultujemy podejmowane inicjatywy. To dzięki nim wyznaczamy główne kierunki rozwojowe naszego miasta i w skuteczny sposób je realizujemy – powiedział Mieczysław Kieca.

(tora)

  • Numer: 22 (811)
  • Data wydania: 31.05.16
Czytaj e-gazetę