Sobota, 24 sierpnia 2019

imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

RSS

Sekretarz powiatu odeszła na emeryturę

31.05.2016 00:00 red.

POWIAT WODZISŁAWSKI 27 maja był ostatnim dniem pracy Grażyny Durczok, sekretarz powiatu wodzisławskiego. Odeszła na emeryturę po 42 latach pracy. Wielkim bukietem róż na ostatniej sesji rady powiatu pożegnały ją władze powiatu oraz radni.

Grażyna Durczok nie kryła wzruszenia i podziękowała wszystkim za życzliwą współpracę. – Dziękuję za wspaniałą atmosferę naszych kontaktów. Doświadczyłam z waszej strony wielu dowodów życzliwości, a nasze relacje były oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu i otwartości. Zachowam we wdzięcznej pamięci wielu wspaniałych ludzi! Życzę wszystkim wytrwałości, wzajemnej serdeczności, szczęścia i zdrowia - mówiła.

Grażyna Durczok była sekretarzem powiatu od 2008 r. Wcześniej przez wiele lat kierowała Szkołą Podstawową nr 9 w Wodzisławiu Śl., a następnie Gimnazjum nr 4. W 2000 roku rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta w Wodzisławiu Śl., gdzie pełniła funkcje naczelnika i kierownika referatu. Przez jedną kadencję zasiadała także w radzie miejskiej, natomiast aż trzykrotnie w radzie powiatu, gdzie przez sześć lat pełniła funkcję członka zarządu powiatu. Za swoją wieloletnią pracę została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Obecnie został ogłoszony konkurs na stanowisko sekretarza powiatu. Aplikacje można składać do 2 czerwca.

(tora)

  • Numer: 22 (811)
  • Data wydania: 31.05.16
Czytaj e-gazetę