Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Drugie zwycięstwo Geomostu

17.11.2009 00:00
Trwa zwycięska passa drużyn z powiatu wodzisławskiego w I Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.
Ponownie bez większych problemów swoje spotkanie wygrała ekipa Jar-Trans Fox Pszów, która na wyjeździe rozbiła Leon Internet Rybnik 3:0 (do 18, -21, -21). Gospodarze tylko w pierwszych częściach poszczególnych setów starali się nawiązać walkę. Końcówki drużyna z Pszowa rozgrywała już zdecydowanie na swoją korzyść, głównie dzięki dobrej grze blokiem. W tabeli ekipa Jar-Transu dalej plasujesię na miejscu 3, ze stratą tylko jednego punktu do prowadzącej dwójki ze Świerklan i Jankowic.
 
Cieszy drugie zwycięstwo z rzędu drużyny Geomostu. Tym razem we własnej hali nie bez problemów, ale jednak pokonała Albion Team. Tie break wyglądał jak cały mecz. Drużyny do końca zaciekle walczyły o wygraną w całym meczu. Ostatecznie odporniejsi okazali się gospodarze, którzy wygrali do 14 i cały mecz 3:2. Geomost zajmuje miejsce 11.
 
Zwycięstwo odniosła również występująca szczebel niżej ekipa Strzelca Gorzyczki. Na wyjeździe pokonała Albion Team Orginal. Zawodnicy z Gorzyczek oddali gospodarzom tylko seta nr 2 i wygrali cały mecz 3:1. Bez historii w meczu Parysa Rydułtowy ze Skokiem Ziemi Rybnickiej. Drużyna z Rydułtów nie była w stanie przeciwstawić się skutecznie gospodarzom i uległa 0:3. Strzelec zajmuje miejsce 3 z 14 punktami na koncie. Catering Parys z 5 punktami plasuje się na pozycji 13.
 
(art)
  • Numer: 46 (471)
  • Data wydania: 17.11.09