Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 49 (306) Data wydania: 06.12.05

Fotonowinki

Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja – Anna Porwoł. Urodziłam się 22 listopada o godzinie 9.06. Ważyłam wtedy 2850 g i miałam 54 cm długości. Jestem drugim dzieckiem. Grażyny i Adama z Czyżowic. Przesyłam gorące buziaki mojemu starszemu bratu Tomaszowi. Dzień dobry! Nazywam się Artur Nowacki. Wybaczcie tę chwilę słabości, ale życie noworodka naprawdę bywa trudne. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 16 listopada o godzinie 10.37. Ważyłem wtedy 2530 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Małgorzaty i Jacka z Wodzisławia. Dzień dobry! Nazywam się Bartek Guzina. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 22 listopada o godzinie 13.35. Ważyłem wtedy 4100 g i miałem 63 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Marty i Arkadiusza z Rydułtów. Cześć! Ta mała urocza dziewczynka na zdjęciu to ja. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Świat przywitał mnie 23 listopada o godzinie 4.10. Ważyłam wtedy 3290 g i miałam 57 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Kazimiery i Miszela Buglów z Marklowic. W domu czeka na mnie mój starszy braciszek Kamil. Hej, ten przystojniak na zdjęciu to ja. Rodzice nie zdecydowali się jeszcze jak będę miał na imię. Przyszedłem na świat 23 listopada o godzinie 12.30. Miałem wtedy 53 cm wzrostu i ważyłem 2850 g. Jestem synkiem Grażyny i Jana Gogółków z Wodzisławia. Cześć! Mam na imię Jesica. Przyszłam na świat 24 listopada o godzinie 13.05. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3600 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Sylwii i Leszka Grycmanów z Czyżowic. Dzień dobry! Nazywam się Kamil Karol Szulik. Przyszedłem na świat w rydułtowskim szpitalu 21 listopada o godzinie 17.05. ważyłem wtedy 3950 g i miałem 59 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Sylwi i Grzegorza z Bogucic. W domu czeka już na mnie mój starszy brat Dawid. Cześć! Ten mały śliczny chłopczyk na zdjęciu to ja. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Świat przywitał mnie 22 listopada o godzinie 16.35. Ważyłem wtedy 3600 g i miałem 55 cm wzrostu. Jestem czwartą pociechą Aleksandry i Piotra Mandryszów z Rydułtów. Pozdrawiam moich starszych braci Rafała i Bogusia oraz siostrzyczkę Natalię. Cześć! Mam na imię Martyna. Przyszłam na świat 22 listopada o godzinie 0.55. Zaraz po urodzeniu ważyłam 4360 g i miałam 58 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Małgorzaty i Krzysztofa Gudalewskich z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego braciszka Bartka. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Mateusz. Urodziłem się 24 listopada o godzinie 4.00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3110 g i miałem 54 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Iwony i Adama Rybaków z Kuźni Raciborskiej. Cześć! Ta mała urocza istotka na zdjęciu to ja. Nazywam się Oliwia Kulczyńska. Świat przywitał mnie 22 listopada o godzinie 12.20. Ważyłam wtedy 3600 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem drugą córeczką Anety i Krzysztofa z Mszany. Przesyłam buziaki mojej siostrze Wiktorii.