Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 48 (305) Data wydania: 29.11.05

Śmierć rowerzysty

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę 26 listopada w Rydułtowach. W wyniku potrącenia zginął 20-letni rowerzysta.
Rankiem ul. Raciborską jechało rowerami dwóch braci. Około godz. 6.45 na prostym odcinku drogi nieznany kierowca samochodu dostawczego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił jednego z rowerzystów. Poszkodowany – młodszy z braci - został odwieziony do szpitala, ale zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Starszy brat początkowo nawet nie zorientował się, co się stało. Z zeznań świadków wynika, że pojazd, który potrącił rowerzystę to był samochód dostawczy rozwożący pieczywo. Na aucie znajdowało się logo jednej z piekarń. Policja poszukuje samochodu oraz kierowcy – sprawcy wypadku. Osoby, które mogą na ten temat udzielić informacji proszone są o kontakt z KPP w Wodzisławiu.
 
(jak)