Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 51/52 (203/204) Data wydania: 17.12.03

Noworodki

  • Witam, nazywam się Aleksandra Woźniak. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 28 listopada o godz. 10.45. Moje wymiary 53 cm i 3800 g. Pozdrawiam rodziców Ewelinę i Marcina z Wodzisławia. Jestem ich pierwszym dzieckiem.
  • Dzień dobry, jeszcze nie wiem jak będę miała na imię. Świat przywitał mnie 2 grudnia o godz. 8.55. Moje wymiary 55 cm i 4090 g. Całuski dla rodziców Izabeli i Bernarda Hawel oraz braciszka Rafała z Wodzisławia.
  • Dzień dobry, mam na imię Paulina. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 1 grudnia o godz. 7.25. Moje wymiary 54 cm i 3280 g. Jestem pierwszym dzieckiem Sabiny i Mariana Sedlaczków z Zabełkowa.
  • Cześć, nazywam się Jacek Przeliorz. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 2 grudnia o godz. 6.50. Moje wymiary: 58 cm i 4080 g. Pozdrawiam moich rodziców Małogrzatę i Grzegorza oraz braciszków Michała i Marka z Wodzisławia.
  • Witam, nazywam się Kordian. Świat przywitał mnie 1 grudnia o godz. 0.15. Moje wymiary: 57 cm i 3700 g. Całuski dla Barbary i Leszka Korzuchów z Maszny. Pozdrawiam również mojego brata Kacpra.
  • Dzień dobry, mam na imię Paulina. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 1 grudnia o godz. 7.25. Moje wymiary 54 cm i 3280 g. Jestem pierwszym dzieckiem Sabiny i Mariana Sedlaczków z Zabełkowa.
  • Cześć, nazywam się Daniel Raczek. Mama uwidziała mój smiech 1 grudnia o godz. 8.50. Moje wymiary: 54 cm i 3350 g. Pozdrowienia dla rodziców Karoliny i Sebastiana z Wodzisławia. Jestem ich pierwszym dzieckiem.
  • Witam, mam na imię Aleksandra. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 1 grudnia o godz. 13.50. Moje wymiary: 53 cm i 2900 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Pawła Styloków z Jastrzębia Zdroju.
  • Dzień dobry, nazywam się Jerzy Piechaczek. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 2 grudnia o godz. 9.15. Moje wymiary: 53 cm i 3620 g. Pozdrawiam rodziców Roksanę i Zenona z Marklowic oraz ślę całuski dla siostrzyczki Weroniki.