Czwartek, 18 kwietnia 2019

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Festiwalowe stowarzyszenia

19.11.2003 00:00
Już po raz drugi odbędzie się w piątek 21 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury  w Radlinie Festiwal Organizacji Pozarządowych. Wezmą w nim udział stowarzyszenia z Radlina a także powiatu wodzisławskiego.
W ramach tej imprezy odbędzie się seminarium dla członków organizacji pozarządowych na temat „Standaryzacja usług w procesie budowania społeczeństwa obywatelskiego”. Działacze stowarzyszeń będą mogli uzyskać porady przydatne w pracy swoich organizacji. Przedstawiona zostanie współpraca między organizacjami pozarządowymi a samorządem w Radlinie.

W godzinach popołudniowych Przewidziano prezentację radlińskich stowarzyszeń. O godz. 16.00 na scenie MOK-u wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Przytup” potem dzieci z  Radlińskiej „Przystani” zaprezentują m.in. bajkę o królewnie Śnieżce. Zaśpiewają radlińskie chóry „Echo”,  „Polonia” oraz „Słowacki” a pokazy gimnastyczne zaprezentują zawodnicy Klubu Gimnastycznego Radlin. O 17.15 Stowarzyszenie dalekowschodnich Sztuk Walki „Tao” przedstawi pokaz sztuk walki połączony z pokazem mody najnowszych kreacji w wykonaniu profesjonalnych modelek, jak i uczniów Liceum Zawodowego w Pszowie. Od godz. 18.15 koncertować będzie zes-pół rockowy „Goddess of Sin”.

Występom artystycznym towarzyszyć będą wystawy prezentujące osiągnięcia radlińskich stowarzyszeń, przewidziano też degustację zdrowej żywności oraz wyrobów wędliniarskich i cukierniczych radlińskich firm, odbędą się pokazy kosmetyczne i wizażu, można też będzie zbadać poziom cukru we krwi.

(jak)
  • Numer: 47 (199)
  • Data wydania: 19.11.03