Niedziela, 24 stycznia 2021

imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

RSS

Epidemia koronawirusa:

Niedobczyce najlepsze

26.02.2003 00:00
Młodzi piłkarze Rymera Niedob-czyce okazali się najlepsi w turniejach piłki halowej, rozegranych w miniony weekend w Domu Sportu w Radlinie. W sobotę o puchar prezesa KS Górnik Radlin rywalizowali trampkarze, w niedzielę odbyły się rozgrywki juniorów o puchar burmistrza Radlina. Drużyny walczyły ze sobą systemem „każdy z każdym”.
W turnieju trampkarzy wystartowały zespoły Naprzodu Rydułtowy, Rymera Niedobczyce, Górnika Pszów, Pierwszego Chwałowice, Górnika Boguszowice i Górnika Radlin. Piłkarze z Niedobczyc zgromadzili na swoim koncie 13 punktów nie ponosząc porażki i remisując tylko jeden mecz z Chwałowicami. Drugie miejsce z 10 pkt zajął Górnik Boguszowice, trzecie - Pierwszy Chwałowice gromadząc 8 pkt. O jeden punkt mniej wywalczyli gospodarze, zajmując czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem został uznany Krzysztof Brzoska z Rydułtów, najlepszym bramkarzem - Szymon Pawlas z Boguszowic, a tytuł najlepszego strzelca zdobył Marcin Gebel z Pszowa, który zanotował 8 celnych trafień do bramki.

W niedzielnym turnieju juniorów wystartowały drużyny Odry Wodzisław, Rymera Niedobczyce, Górnika Boguszowice, Startu Mszana, Gwiazdy Skrzyszów i Górnika Radlin. Także tym razem z rywalizacji zwycięsko wyszli młodzi piłkarze z Niedobczyc, którzy ponieśli jedna porażkę z Odrą i zgromadzili 12 pkt. Drugie miejsce zajął Górnik Boguszowice a trzecie Odra Wodzisław - obie drużyny uzyskały po 10 pkt a o kolejności decydował stosunek bramek. Na czwartej pozycji uplasowali się juniorzy gospodarzy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Czarnecki z Niedobczyc, za najlepszego bramkarza uznano Pawła Łagodę z Wodzisławia. Tytuł najlepszego strzelca wywalczył Marcin Oślizło ze Skrzyszowa, który zdobył 9 bramek.

(jak)
  • Numer: 9 (161)
  • Data wydania: 26.02.03