Czwartek, 21 stycznia 2021

imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego

RSS

Epidemia koronawirusa:

997

12.02.2003 00:00
Była imprezka
W okresie od 1 do 3 lutego w Gorzycach przy ul. Rybnickiej nieznany sprawca za pomocą dopasowanego klucza dokonał włamania do mieszkania, gdzie skradł kieliszki Zeptera i inne przedmioty tej firmy. Straty oszacowano na 4 tys. zł.

Cyganie w akcji
3 lutego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Głożyńskiej trzech nieznanych sprawców narodowości cygańskiej, wykorzystując nieuwagę mieszkańców, dokonało kradzieży pieniędzy - 1910 zł oraz złotej biżuterii. Straty oszacowano na 2,5 tys. zł.

Potrzebował dowozu
3 lutego w Pszowie przy ul. Traugutta nieznany sprawca dokonał kradzieży poloneza caro koloru brązowego, o wartości 6 tys. zł.

Koła do kompletu
W nocy z 2 na 3 lutego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Tysiąclecia nieznany sprawca skradł dwa koła z volksvagena golfa o wartości 400 zł. Koło zapasowe, tym razem zapasowe, zostało także skradzione 5 lutego w Wodzisławiu Śl. na ul. Przemysława z fiata 126 p. Tutaj straty oszacowano na 130 zł.

Maniak gier
3 lutego w Olzie przy ul. Dworcowej nieznany sprawca poprzez wybicie szyby w oknie włamał się do świetlicy profilaktyczno - wychowawczej, skąd skradł konsolę do gier o wartości 400 zł.

Nałogowiec
W nocy z 4 na 5 lutego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wyzwolenia nieznany sprawca po wcześniejszym podważeniu kraty dokonał włamania do kiosku Ruch-u, skąd skradł papierosy i kosmetyki o wartości 1500 zł.

Kinoman
5 lutego w Wodzisławiu Śl. na os. XXX-lecia nieznany sprawca dokonał włamania do mieszkania, skąd skradł magnetowid, odtwarzacz i inne przedmioty o wartości 1800 zł.

Czas na małe co nieco
6 lutego w Rydułtowach na os. Orłowiec nieznany sprawca poprzez zerwanie skobla włamał się do piwnicy i skradł przetwory o wartości 200 zł.

Nowoczesny złodziej
6 lutego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Radlińskiej nieznany sprawca wszedł do pomieszczeń biurowych za pomocą dopasowanego klucza i skradł z metalowej szafy Laptop, 8 telefonów komórkowych oraz skaner. Straty oszacowano na 3600 zł.

Czołowo
7 lutego o godz. 16.05 w Turzy Śl. przy ul. Kościuszki 21 - letni mężczyzna kierujący samochodem daewo tico stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do czołowego zderzenia z daewo lanos, którym jechał 26-letni mężczyzna. Kierowca tico doznał rany podudzia oraz stłuczenia klatki piersiowej, pozostał w szpitalu na obserwacji.

Czas na gaz
7 lutego nieznany sprawca poprzez przepiłowanie kłódki włamał się do kontenera z butlami gazowymi, skąd skradł sześć takich butli o wartości 756 zł.
  • Numer: 7 (159)
  • Data wydania: 12.02.03