Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 1 (153) Data wydania: 01.01.03

Noworodki

  • Cześć, mam na imię Marek. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 2 grudnia o godz. 10.40. Moje wymiary: 50 cm i 2580 g. Jestem pierwszym dzieckiem Jadwigi i Sylwestra Matuszków z Wodzisławia – Zawady.
  • Witam, nazywam się Jaś Jordan. Pierwszy raz uśmiechnąłem się do mojej mamusi 3 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 23.15. Moje wymiary: 51 cm i 2570 g. Jestem synem Ani i Adama z Wodzisławia Śl.
  • Cześć, nazywam się Paweł Janus. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 5 grudnia o godz. 8.10. Moje wymiary: 52 cm i 2950 g. Pozdrawiam rodziców: Monikę i Krzysztofa oraz moje rodzeństwo: Łukasza i Magdalenę. Mieszkamy w Czernicy.
  • Witam, nazywam się Adrian Marcol. Świat przywitał mnie 9 grudnia o godz. 23.25. Moje wymiary: 58 cm i 4060 g. Buziaki dla rodziców: Anny i Pawła z Marklowic oraz mojego rodzeństwa: Nikoli i Grecjana.
  • Cześć, nazywam się Adam Rzepa. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 8 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 13.30. Moje wymiary: 56 cm i 3900 g. Moi rodzice to: Wioletta i Krzysztof z Wodzisławia Śl. W domu czeka na mnie braciszek Bartosz.
  • Nazywam się Jakub Ganita. Mama usłyszała mój płacz 12 grudnia o godz. 9.00. Moje wymiary: 55 cm i 3950 g. Buziaki dla rodziców: Jolanty i Krzysztofa z Olzy oraz mojego braciszka Dawida.
  • Cześć, nazywam się Szymon Musioł. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 12 grudnia o godz. 9.55. Moje wymiary: 57 cm i 3800 g. Jestem pierwszym dzieckiem Karoliny i Seweryna z Rudyszwałdu.
  • Dzień dobry, jestem synem Alicji i Tomasza Mycków z Jas-trzębia Zdroju. Swojego imienia nie mogę Wam zdradzić, bo sam go jeszcze nie znam. Urodziłem się 13 grudnia o godz. 9.35. Moje wymiary: 54 cm i 3300 g. Jesteśmy mieszkańcami Jastrzębia Zdroju.
  • Cześć, mam na imię Piotr. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 13 grudnia o godz. 13.35. Moje wymiary: 51 cm i 2600 g. Jestem synem Moniki i Marka Hadalskich z Jastrzębia. W domu czeka na mnie dwuletni braciszek Jaś.
  • Nazywam się Damian Kobos. Świat przywitał mnie 13 grudnia o godz. 15.20. Moje wymiary: 58 cm i 3800 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Krzysztofa z Jastrzębia Zdroju.
  • Mam na imię Agatka. Swoje urodzinki będę obchodziła 11 grudnia, bo urodziłam się tego dnia o godz. 9.50. Moje wymiary: 54 cm i 3500 g. Buziaki dla rodziców: Aliny i Tomasza Sobol oraz mojej siostrzyczki Ewy. Mieszkamy na Grabówce w Lubomi.
  • Dzień dobry, nazywam się Kacper Brzeń. Świat przywitał mnie 11 grudnia o godz. 0.45. Moje wymiary: 56 cm i 3480 g. Pozdrawiam rodziców: Dorotę i Wojciecha z Czyżowic oraz braciszka Adriana.
  • Cześć, urodziłem się 12 grudnia o godz. 14.40. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moje wymiary: 55 cm i 3400 g. Jestem synem Ewy i Józefa Sławęckich z Rydułtów. Jak podrosnę, to będę się bawił z moim braciszkiem Adrianem.
  • Cześć, nazywam się Roksana Grzybek, jestem nową mieszkanką Gorzyczek. Urodziłam się 12 grudnia o godz. 11.05. Moje wymiary: 55 cm i 4160 g. Jestem pierwszym dzieckiem Marzeny i Marcina.
  • Witam, mam na imię Emilia. Urodziłam się 12 grudnia o godz. 16.00. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 55 cm i 3650 g. Jestem pierwszym dzieckiem Ilony i Roberta Gałązków z Wodzisławia Śl.