Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 42 (162) Data wydania: 16.10.02

Fotonowinki

Cześć na imię mam Klaudia, urodziłam się 27 września o godz. 9.05. Jestem córką Danuty i Mirosława Nosiadków ze Szczerbic. Moje wymiary: 55 cm i 3100 g. Jak podrosnę, to będę się bawiła z moimi braćmi: Adamem i Wojtkiem. Witam! Nazywam się Łukasz Dudzic, urodziłem się 2 października o godz. 8.40. Moje wymiary: 55 cm i 3450 g. Buziaczki dla rodziców: Barbary i Janusza oraz braciszka Piotra. Mieszkamy w Wodzisławiu Śl. Cześć, mam na imię Kacper. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 3 października o godz. 9.00. Moje wymiary: 54 cm i 2600 g. Jestem synem Sylwii i Marcina Ślęzaków z Jastrzębia Zdroju. W domu czeka na mnie braciszek Szymon. Mam na imię Natalia. Pierwszy raz uśmiechnęłam się do mojej mamusi 3 października o godz. 13.35. Moje wymiary: 52 cm i 3350 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Łukasza Wowrów z Połomi. Nazywam się Maksymilian Łepek. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 4 października o godz. 0.55. Moje wymiary: 59 cm i 4230 g. Jestem pierwszym dzieckiem Bożeny i Adama z Wodzisławia Śl. Witam, nazywam się Julia Malik. Urodziłam się 4 października o godz. 19.05. Moje wymiary: 53 cm i 3100 g. Jes-tem pierwszym dzieckiem Romana i Moniki z Jastrzębia Zdroju. Mam na imię Justyna, urodziłam się 4 października o godz. 23.05. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 58 cm i 3840 g. Jestem córką Katarzyny i Mirosława Krystkowiaków z Godowa. Nazywam się Janusz Salamon. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 30 września o godz. 11.40. Moje wymiary: 60 cm i 4200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Marka i Marii Jolanty z Pszowa. Witam, mam na imię Julia. Świat przywitał mnie 3 października o godz. 5.50. Moje wymiary: 52 cm i 3000 g. Moi rodzice to: Marzena i Dariusz Dzierżęga z Radlina. W domu czeka na mnie siostrzyczka Oliwia. Nazywam się Julia Natalia Smyczek, Urodziłam się 2 października o godz. 11.50. Moje wymiary: 51 cm i 2600 g. Buziaczki dla rodziców: Barbary i Adama oraz moich braci: Daniela i Denisa. Mieszkamy w Rydułtowach. Cześć, mam na imię Robert. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 29 września, kiedy na zegarze wybiła 15.30. Po urodzeniu ważyłem 2700 g i miałem 52 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Izabeli i Zdzisława Kołków z Pszowa. Witam! Urodziłem się 1 października o godz. 12.00. Moi rodzice wybrali dla mnie imiona Daniel Łukasz. Moje wymiary: 51,5 cm i 2900 g. Jestem synem Genowefy i Andrzeja Mielańczyków z Gaszowic. W domu czeka na mnie rodzeństwo: Krzysztof i Joanna. Nazywam się Milena Lebek. Urodziłam się 27 września o godz. 18.00. Moje wymiary: 56 cm i 3240 g. Moi rodzice to: Barbara i Bartosz z Jastrzębia Zdroju. Jak podrosnę to będę się bawiła z moją siostrzyczką Julią. Cześć, nazywam się Judyta Janus, urodziłam się 24 września o godz. 21.10. Moje wymiary: 53 cm i 2740 g. Pozdrowienia dla rodziców: Arkadiusza i Marioli oraz mojego rodzeństwa: Kamila, Marleny, Anity i Patrycji. Mieszkamy w Godowie. Cześć, nazywam się Piotr Plewa, urodziłem się 25 września o godz. 12.55. Moje wymiary: 55 cm i 3300 g. Jestem pierwszym dzieckiem Barbary i Karola z Jastrzębia Zdroju. Dzień dobry, nazywam się Wiktoria Kalisz. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 28 września o godz. 5.50. Moje wymiary: 48 cm i 2700 g. Jestem pierwszym dzieckiem Hanny i Dariusza Kaliszów z Lubomi. Nazywam się Jakub Kocur. Świat przywitał mnie 28 września o godz. 12.15. Moje wymiary: 52 cm i 2740 g. Jestem pierwszym dzieckiem Ewy i Marka z Wodzisławia Śl. Cześć, urodziłem się 1 października o godz. 15.30. Jestem synem Sylwii i Piotra Głomb z Radlina. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moje wymiary: 54 cm i 3050 g. Jak podrosnę to będę się bawił z moją siostrzyczką Natalią.