Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 40 (160) Data wydania: 02.10.02

Fotonowinki

Cześć, urodziłam się 27 sierpnia o godz. 11.00 Jestem córką Mireli i Ryszarda Hojka z Mszany. Moje wymiary: 55 cm i 3640 g. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. W domu czeka na mnie mój braciszek Mateusz. Cześć, nazywam się Artur Szeithauer, jestem nowym mieszkańcem Godowa. Swoje urodzinki będę obchodził 24 sierpnia, bo urodziłem się tego dnia o godz. 19.25. Moje wymiary: 57 cm i 3350 g. Buziaczki dla rodziców: Iwony i Andrzeja. Cześć, mam na imię Julia. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 27 sierpnia o godz. 14.00. Moje wymiary: 54 cm i 3200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Przemysława Kuś z Wodzisławia Śl. Cześć, mam na imię Mariusz. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 26 sierpnia o godz. 23.00. Moje wyniki: 57 cm i 3400 g. Po wyjściu ze szpitala zamieszkam z rodzicami: Anetą i Jackiem Gajownik oraz z moją siostrą Katarzyną w domu w Wodzisławiu Śl. Witam, nazywam się Krzysztof Stencel. Świat przywitał mnie 27 sierpnia o godz. 11.00. Moje wymiary: 57 cm i 3580 g. Jestem pierwszym dzieckiem Gabrieli i Michała z Jastrzębia Zdroju. Nazywam się Norbert Motyliński, urodziłem się 24 sierpnia o godz. 2.05. Moje wymiary: 53 cm i 3250 g. Buziaczki dla rodziców: Izabeli i Dariusza z Wodzisławia Śl. Mam na imię Mateusz, jestem nowym mieszkańcem Kornowaca. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 23 sierpnia, kiedy na zegarze wybiła 19.35. Moje wymiary: 58 cm i 3500 g. Jestem synem Joanny i Dariusza Twardzik. W domu czeka już na mnie moja siostrzyczka Weronika. Cześć, nazywam się Paweł Wawrzyczny. Świat przywitał mnie 17 września o godz. 3.50. Moje wymiary: 57 cm i 3950 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Grzegorza z Wodzisławia Śl. Witam, mam na imię Mateusz. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 12 września o godz. 14.15. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 60 cm i 4200 g. Buziaczki dla rodziców: Jolanty i Marcina Zapiór z Jastrzębia Zdroju. Mam na imię Martynka, pierwszy raz uśmiechnęłam się do swojej mamusi 11 września, kiedy na zegarze wybiła 8.55. Moje wymiary: 60 cm i 3900 g. Po wyjściu ze szpitala zamieszkam w domu, w Pszowie, razem z rodzicami: Tomaszem i Anną Mika oraz braciszkiem Bartoszem. Dzień dobry, nazywam się Łukasz Łata, urodziłem się 11 września o godz. 9.55. Moje wymiary: 50 cm i 3120 g. Buziaczki dla rodziców: Beaty i Bogdana oraz moich braci: Rafała i Grzegorza. Jesteśmy mieszkańcami Pszowa. Nazywam się Natalia Drzymała. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 15 września o godz. 23.30. Moje wymiary: 53 cm i 3040 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Dawida z Wodzisławia Śl. Mam na imię Kacper. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 16 września o godz. 22.00. Moje wymiary: 52 cm i 3060 g. Jestem synem Patrycji i Adama Duda z Marklowic. Dzień dobry, nazywam się Anna Głażewska. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 15 września o godz. 22.20. Moje wymiary: 58 cm i 3680 g. Jestem pierwszym dzieckiem Maryli i Andrzeja z Wodzisławia Śl. Nazywam się Mateusz Hudek. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 14 września o godz. 4.50. Po urodzeniu ważyłem 2900 g i miałem 53 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Izabeli i Łukasza z Gołkowic. Cześć, mam na imię Kacper. Urodziłem się 16 września o godz. 12.40. Moje wymiary: 57 cm i 3500 g. Jestem pierwszym dzieckiem Rafała i Renaty Pieszko z Jastrzębia Zdroju. Nazywam się Agatka Mroczek. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 13 września o godz. 8.55. Moje wymiary: 52 cm i 3500 g. Jestem córką Renaty i Adama Mroczek z Rydułtów. Witam! Urodziłem się 13 września o godz. 7.30. Jestem synem Edyty i Grzegorza Zgrzędek z Rogów. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sam go nie znam. Moje wymiary: 55 cm i 2960 g. W domu czekają na mnie dwie siostrzyczki: Ewa i Martyna. Witam, mam na imię Weronika. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 15 września o godz. 10.10. Moje wymiary: 51 cm i 2560 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Mariusza Fyda z Jastrzębia Zdroju. Witam, nazywam się Marcin Halfar. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 15 września o godz. 12.05. Moje wymiary: 57 cm i 3570 g. Jestem pierwszym dzieckiem Bogusławy i Romana z Lubomi. Mam na imię Monika, urodziłam się 11 września o godz. 12.35. Moje wymiary: 52 cm i 2760 g. Buziaczki dla rodziców: Marioli i Stanisława Opalińskich oraz moich braci: Wenancjusza i Arkadiusza. Mieszkamy w Jastrzębiu Zdroju. Nazywam się Robert Rolnik, urodziłem się 12 września o godz. 8.55. Moje wymiary: 57 cm i 4000 g. Pozdrowienia dla rodziców: Renaty i Sebastiana z Gorzyc oraz mojej siostrzyczki Hani. Nazywam się Magdalena Gawlina, urodziłam się 15 września o godz. 12.00. Moje wymiary: 54 cm i 3300 g. Jestem córką Ewy i Leszka z Rogów. Jak podrosnę, to będę się bawiła z moim braciszkiem Łukaszem.