Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 35 (155) Data wydania: 28.08.02

Fotonowinki

Nazywam się Mateusz Siodmok, urodziłem się 25 lipca o godz. 9.05. Moje wymiary: 55 cm i 3000 g. Jestem pierwszym dzieckiem Wiolety i Tomasza z Syryni. Dzień dobry, mam na imię Katarzyna, urodziłam się 29 lipca o godz. 20.40. Po urodzeniu ważyłam 4000 g. i miałam 57 cm. Buziaczki dla rodziców: Bogdana i Joli Gorgol z Gołkowic. Jak podrosnę, to będę się bawiła z moim braciszkiem Robertem. Witam! Nazywam się Agnieszka Janicka, jestem nową mieszkanką Jastrzębia Zdroju. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 29 lipca,, kiedy na zegarze wybiła 13.55. Moje wymiary: 53 cm i 3200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Krzysztofa i Beaty Janickich. Cześć, nazywam się Wiktoria Skupień. Urodziłam się tego samego dnia, co moja mama, czyli 29 lipca. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce o godz. 6.00. Moje wymiary: 53 cm i 3500 g. Buziaczki dla rodziców: Beaty i Janusza z Marklowic. Nazywam się Paweł Oleś, urodziłem się 30 lipca o godz. 12.20. Moje wymiary: 57 cm i 3600 g. Jestem synem Aleksandry i Adama z Gogołowej. W domu czeka już na mnie braciszek Dawid. Cześć, mam na imię Laura. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 30 lipca o godz. 11.25. Moje wymiary: 56 cm i 3100 g. Jestem pierwszym dzieckiem Ewy i Emiliana Zając z Gołkowic. Mam na imię Patryk, mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 31 lipca, kiedy na zegarze wybiła 10.15. Moje wymiary: 55 cm i 3300 g. Buziaczki dla rodziców: Artura i Agnieszki Piątek z Jastrzębia Zdroju. Cześć, mam na imię Weronika. Pierwszy raz uśmiechnęłam się do mojej mamy 30 lipca o godz. 8.55. Moje wymiary: 49 cm i 2700 g. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Artura Mazurczak z Wodzisławia Śl. Nazywam się Jakub Konecko, urodziłem się 26 lipca o godz. 10.15. Moje wymiary: 55 cm i 3500 g. Buziaczki dla rodziców: Sławomira i Haliny oraz mojego rodzeństwa: Damiana i Lindy. Mieszkamy w Radlinie. Nazywam się Wiktor Szot, urodziłem się 20 lipca o godz. 14.30. Moje wymiary: 54 cm i 3600 g. Jestem synem Marcina i Małgorzaty z Wodzisławia Śl. Jak podrosnę, to będę się bawił z moim braciszkiem Aleksandrem. Cześć, mam na imię Kacper. Świat przywitał mnie 30 lipca o godz. 8.35. Moje wymiary: 54 cm i 3900 g. Jestem synem Barbary i Bogusława Zawadzkich z Pszowa. W domu czeka na mnie mój braciszek Szymon. Cześć, jestem synem Ryszarda i Gabrieli Pietrasz z Wodzisławia Śl. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sam go nie znam. Świat przywitał mnie 31 lipca o godz. 15.55. Moje wymiary: 53 cm i 2950 g. Jak podrosnę, to będę się bawił z moją siostrzyczką Dorotką.