Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

Jeszcze nie koniec

21.08.2002 00:00
Już za kilka dni kończą się wakacje, a wraz z nimi sportowe zmagania uczestników akcji „Lato w mieście 2002” w Wodzisławiu Śl.

W ubiegłym tygodniu odbył się turniej piłki nożnej (organizowany przez TKKF Balaton - o tym w osobnym artykule) oraz turnieje i gry dla dzieci na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” w Wodzisławiu Śl.

Do 31 sierpnia czyli do zakończenia wakacji można jeszcze sporo się nabiegać. Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się II turniej tenisa ziemnego. Turniej odbędzie się na kortach wodzisławskiego MOSiR-u i jest ogólnodostępny. Początek o godz. 9.00.

W ostatnim dniu wakacji - 31 sierpnia (sobota) - odbędzie się turniej piłki nożnej na boisku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Wodzisławiu - Wilchwach. Udział w nim mogą brać zgłoszone drużyny składające się z zawodników niezrzeszonych w żadnych klubach piłkarskich. Początek również o godz. 9.00.

O 17.00 odbędzie się oficjalne zakończenie wakacji dla dzieci i młodzieży. Impreza jest ogólnodostępna i odbędzie się w Ośrodku Jazdy Konnej w Kokoszycach.

Marcin Macha

  • Numer: 34 (154)
  • Data wydania: 21.08.02