Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 9 (129) Data wydania: 27.02.02

Noworodki

  • Mam na imię Leyla. Świat przywitał mnie 30 stycznia o godz. 1.15. Moje wymiary: 54 cm i 2700 g. Buziaczki dla mamusi Małgorzaty Bogacz z Wodzisławia Śl.
  • Pierwszy krzyk wydałem 9 lutego o godz. 4.10. Rodzice: Mariola i Hubert Ryborz, nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moje wymiary: 54 cm i 3350 g. W domu, w Pszowie, czekają na mnie moi bracia: Artur - 7 lat i Marek - 3 latka.
  • Nazywam się Kacper Owczarczyk. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 10 lutego o godz. 10.50. Moje wymiary: 56 cm i 3200 g. Jestem synem Joanny i Marka z Pszowa, w domu czeka moja siostrzyczka Klaudia, która ma już 10 lat.
  • Dzień dobry, nazywam się Kamil Kutyła, mieszkam w Wodzisławiu Śl. Pierwszy krzyk wydałem 4 lutego, kiedy na zegarze wybiła 11.15. Moje wymiary: 58 cm i 4600 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Zbigniewa Kutyła.
  • Cześć, urodziłem się 11 lutego o godz. 2.10. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, bo sam go nie znam. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 58 cm i 3300 g. Moi rodzice to: Janina i Mirosław Wita z Marklowic. Mam  trzech braci: Kamila, Łukasza i Marka.
  • Mam na imię Patryk, jestem nowym mieszkańcem Jastrzębia. Świat przywitał mnie 8 lutego o godz. 18.15. Moje wymiary: 55 cm i 3500 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Marka Ferfeckich.
  • Nazywam się Marcelina Kucharska. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 10 lutego o godz. 4.30. Po urodzeniu mierzyłam 52 cm i ważyłam 2700 g. Pozdrowienia dla rodziców: Ilony i Macieja oraz mojego braciszka Kacpra. Jesteśmy mieszkańcami Wodzisławia Śl.
  • Mam na imię Mateusz, jestem nowym mieszkańcem Olzy. Pierwszy krzyk wydałem 10 lutego o godz. 14.50. Moje wymiary: 56 cm i 3700 g. Pozdrowienia dla rodziców: Sylwii i Dariusza Stokłosa oraz moich siostrzyczek: Klaudii i Martyny
  • Nazywam się Oliwia Tlołka, mieszkam w Łaziskach. Urodziłam się 10 lutego, kiedy na zegarze wybiła 22.05. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 52 cm i 3200 g. W domu będę się bawiła z moją siostrzyczką Anetą, a opiekować się będą nami rodzice: Mirosława i Wiesław.
  • Cześć, mam na imię Szymon, urodziłem się 10 lutego o godz. 8.17. Moje wymiary: 60 cm i 3700 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Dariusza Zembrzyckich z Wodzisławia Śl.
  • Mam na imię Nikodem. Urodziłem się 6 lutego o godz. 17.10. Moje wymiary: 55 cm i 3400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Judyty i Arkadiusza Zalewskich z Wodzisławia Śl.
  • Cześć, nazywam się Mateusz Buturla, urodziłem się 5 lutego o godz. 18.50. Po urodzeniu ważyłem 3000 g i mierzyłem 55 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Beaty i Piotra z Turzy Śl.