Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 8 (128) Data wydania: 20.02.02

Noworodki

Dzień dobry, mam na imię Michał. Mama Ewelina wzięła mnie na ręce 29 stycznia o godz. 1.50. Moje wymiary: 57 cm i 3300 g. W domu, w Gorzycach, czeka na nas tatuś Marcin Niejadlik. Mam na imię Natalia. Urodziłam się 28 stycznia o godz. 11.50. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 50 cm i 2500 g. Jestem pierwszym dzieckiem Gabrieli i Marcina Holzenbach z Wodzisławia Śl. Nazywam się Marcin Jedlina, jestem nowym mieszkańcem Skrzyszowa. Świat przywitał mnie 24 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 19.00. Moje wymiary: 56 cm i 3800 g. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Zbigniewa Jedlina. Cześć, mam na imię Marta, urodziłam się 28 stycznia o godz. 16.50. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 3350 g. Buziaczki dla całej rodzinki, rodziców: Aleksandry i Mariusza Stronczek z Rybnika oraz rodzeństwa: Oskara i Marleny. Mam na imię Damian. Świat przywitał mnie 28 stycznia, kiedy na zegarze wybiła 5.35. Po urodzeniu ważyłem 2550 g i mierzyłem 54 cm. Jestem synem Elżbiety i Wojciecha Smołka z Radlina. Pozdrowienia dla czytelników Nowin Wodzisławskich! Mam na imię Julia, Oczka otworzyłam 29 stycznia o godz. 11.45. Moje wymiary: 50 cm i 2650 g. Jestem pierwszym dzieckiem Marioli i Marcina Gajda z Rybnika. Mam na imię Emilia, urodziłam się 29 stycznia o godz. 21.30. Jestem córką Katarzyny i Dariusza Gruszczyk z Radlina. Moje wymiary: 53 cm i 2800 g. Moja siostrzyczka ma na imię Zuzanna. Pierwszy krzyk wydałem 2 lutego, kiedy na zegarze wybiła 15.00. Nazywam się Wiktor Fal, jestem synem Anity i Lesława z Wodzisławia Śl. W domu czeka na mnie dziesięcioletnia siostrzyczka Danusia. Moje wymiary: 57 cm i 3600 g. Cześć, jestem nowym członkiem rodziny Kubik z Czyżowic. Urodziłem się 2 lutego o godz. 1.35. Moi rodzice: Katarzyna i Adam, nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moje wymiary: 58 cm i 3400 g. W domu czeka na mnie braciszek Dawid. Witam, nazywam się Jakub Jajko. Jestem pierwszym dzieckiem Marzeny i Adama z Wodzisławia Śl. Pierwszy krzyk wydałem 26 stycznia o godz. 13.45. Moje wymiary: 57 cm i 3950 g. Urodziłam się 30 stycznia o godz. 2.15. Nazywam się Emilia Prusinowska, po urodzeniu ważyłam 3200 g i miałam 54 cm. W domu, w Rybniku, zamieszkam z rodzicami: Kamilą i Sławomirem oraz siostrzyczką Judytą. Nazywam się Ilona Myśliwiec, świat zobaczyłam po raz pierwszy 2 lutego o godz. 11.15. Moje wymiary: 58 cm i 3600 g. Jestem córką Renaty i Janusza z Syryni, w domu czeka na mnie moja siostrzyczka Beatka. Nazywam się Jakub Heliosz. Mama urodziła mnie 1 lutego o godz. 22.15. Po urodzeniu ważyłem 3000 g i miałem 51 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Damiana z Krostoszowic. Mam na imię Hubert. Mam wzięła mnie na ręce 28 stycznia o godz. 10.00. Moje wymiary: 52 cm i 3400 g. Buziaczki dla rodziców: Beaty i Justyna Brzonkalik z Rydułtów. Mam na imię Mateusz, pierwszy krzyk wydałem 1 lutego, kiedy na zegarze wybiła 23.40. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 52 cm i 3000 g. Jestem pierwszym dzieckiem Katarzyny i Andrzeja Wierzgoń z Wodzisławia Śl. Cześć, urodziłam się 3 lutego o godz. 9.10. Swojego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, gdyż sama go nie znam. Moje wymiary: 56 cm i 3200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Tomasza Grzybek z Gorzyczek. Cześć, nazywam się Mateusz Lorenc. Pierwszy krzyk wydałem 10 lutego o godz. 1.00. Moje wymiary: 58 cm i 4600 g. Jestem pierwszym dzieckiem Sylwii i Jarosława z Rydułtów. Mam na imię Emilia. Świat przywitał mnie 9 lutego, kiedy na zegarze wybiła 19.55. Po urodzeniu mierzyłam 55 cm i ważyłam 3900 g. Buziaczki dla rodziców: Ewy i Adama Sobol z Lubomi. Dzień dobry, nazywam się Sandra Cyrulik, jestem nową mieszkanką Gorzyczek. Mama wzięła mnie na ręce 8 lutego o godz. 9.05, moje wymiary: 52 cm i 3100g. Pozdrowienia dla rodziców: Barbary i Romana oraz trzyletniego braciszka Rafała. Nazywam się Nataniel Jagusiak, jestem mieszkańcem Rydułtów. Mama urodziła mnie 9 lutego o godz. 11.25. Moje wymiary: 2350 g i 50 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Andrzeja Jagusiak. Mam na imię Wiktoria. Oczka otworzyłam 9 lutego, kiedy na zegarze wybiła 1.15. Moje wymiary: 54 cm i 3050 g. Buziaczki dla rodziców: Aleksandry i Dariusza Władarz z Wodzisławia Śl. Pozdrawiamy naszą ukochaną mamusię - Justynę Olchawa. Urodziliśmy się 6 lutego w rydułtowskim szpitalu. Ja mam na imię Tobiasz, oczka otworzyłem o godz. 10.07, a mój braciszek Krystian jest ode mnie młodszy o jedną minutę. Za to ja, Krystian, jestem większy, moje wymiary: 53 cm i 3500 g, a mój brat mierzy 52 cm i waży 3000 g. Jesteśmy mieszkańcami Radlina. Nazywam się Jakub Jaromir Jakimczyk. Pierwszy krzyk wydałem 6 lutego, kiedy na zegarze wybiła 9.01. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 2850 g. Jestem synem Izabeli i Rafała z Radlina. Cześć, mam na imię Łukasz. Urodziłem się 5 lutego, kiedy na zegarze wybiła 10.17. Moje wymiary: 55 cm i 3000 g. Jestem synem Renaty i Bogdana Słonka z Czernicy. W domu będę się bawił z moim trzyletnim braciszkiem Piotrem.