Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 2 (122) Data wydania: 09.01.02

Noworodki

Jestem nowym członkiem rodziny Reichelt. Urodziłem się 12 grudnia o godz. 10.45. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Moje wymiary: 57 cm i 4000 g. W domu, w Niedobczycach, zamieszkam razem z rodzicami Mirelą i Adamem oraz siostrzyczką Julią.

Nazywam się Marcin Błażyczek. Oczka otworzyłem 17 grudnia, kiedy na zegarze wybiła godzina 4.35. Moje wymiary: 50 cm i 4100 g. Buziaczki dla rodziców: Elżbiety i Henryka z Lysek oraz rodzeństwa Henryki i Agnieszki.

Jestem nowym członkiem rodziny Krasek. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Pierwszy krzyk wydałem 17 grudnia o godz. 23.50. Moje wymiary: 55 cm i 3750 g. W domu, w Pogrzebieniu, zamieszkam razem z rodzicami: Felicytą i Janem oraz rodzeństwem: Ewą, Wojtkiem, Marcinem, Adamem i Olą.

Nazywam się Justyna Adamczyk, jestem nową mieszkanką Jastrzębia. Mama wzięła mnie na ręce 15 grudnia o godz. 2.20. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 3200 g. Jestem córką Moniki i Krzysztofa, w domu będę się bawiła z braciszkiem Kamilem.

O tym, że dobrze już być na świecie przekonałam się 15 grudnia o godz. 9.38. Nazywam się Natalia Pielczyk, mieszkam w Nędzy. Moje wymiary: 55 cm i 3400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Izabeli i Mirosława.

Na świat przyszłam 16 grudnia o godz. 17.50, jestem pierwszym dzieckiem Aliny i Artura Grutz z Pszowa. Swego imienia nie mogę Wam jeszcze zdradzić, gdyż sama go nie znam. Moje wymiary: 52 cm i 2750 g.

Witam! Nareszcie jestem, nazywam się Oskar Mosek, mieszkam w Raciborzu. Urodziłem się 15 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 8.33. Moje wymiary: 54 cm i 3400 g. Jestem synem Violetty i Tomasza.

Witam, nazywam się Dorian Demel, jestem nowym mieszkańcem Wodzisławia Śl. Pierwszy krzyk wydałem 18 grudnia o godz. 14.50. Moje wymiary: 53 cm i 3000 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agnieszki i Arkadiusza.

Cześć, mam na imię Nikola, jestem córką Mirosławy i Janusza Szymiczek z Niedobczyc. Oczka otworzyłam 19 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 17.00. Moje wymiary: 58 cm i 4000 g. W domu będę się bawiła z braciszkiem Markiem.

Świat przywitał mnie 18 grudnia o godz. 11.35. Nazywam się Patryk Liśnikowski, moje wymiary: 55 cm i 2900 g. W domu, w Jastrzębiu, zamieszkam razem z rodzicami: Katarzyną i Arkadiuszem.

Mam na imię Andżelika, świat zobaczyłam po raz pierwszy 15 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 13.30. Po urodzeniu ważyła 3200 g i mierzyłam 53 cm. Jestem córką Patrycji i Sławomira Rędzia z Łazisk.

Dzień dobry! Świat przywitał mnie 15 grudnia o godz. 14.45. Rodzice wybrali dla mnie imię Helena. Moje wymiary: 55 cm i 3650 g. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Tomasza Mikułka z Czernicy.

Pozdrawiam czytelników Nowin Wodzisławskich! Nazywam się Klaudia Najda, po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 56 cm i 3400 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Sebastiana ze Skrzyszowa.

Cześć, nazywam się Krzysztof Paloc. Urodziłem się 20 grudnia o godz. 16.05. Moje wymiary: 55 cm i 3900 g. Buziaczki dla całej rodzinki, rodziców Teresy i Kazimierza oraz mojego rodzeństwa: Mateusza, Sebastiana, Ewy, Dawida i Aleksandry. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Wodzisławia Śl.

Cześć, nazywam się Dawid Mazurek. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 26 grudnia o godz. 23.00. Moje wymiary: 53 cm i 3150 g. W domu, w Rydułtowach, zamieszkam razem z rodzicami: Marzeną i Krzysztofem oraz braciszkiem Grzegorzem.

Cześć, nazywam się Bartosz Kowalski. Urodzinki będę obchodził 16 grudnia, gdyż urodziłem się tego dnia o godz. 22.00. Moje wymiary: 54 cm i 2900 g. Buziaczki dla rodziców: Moniki i Sebastiana ze Skrzyszowa.

Cześć, jestem nowym członkiem rodziny Krautwurst. Moi rodzice to: Danuta i Dariusz z Rydułtów. Swojego imienia nie mogę wam jeszcze zdradzić, gdyż jest ono tajemnicą także dla mnie. Oczka otworzyłem 26 grudnia o godz. 17.30. Moje wymiary: 53 cm i 3050 g.

Cześć, nazywam się Anna Witas. Mama urodziła mnie 26 grudnia o godz. 11.40. Jestem pierwszym dzieckiem Róży i Arkadiusza z Adamowic. Moje wymiary: 51 cm i 2850 g.

Oczka otworzyłem 21 grudnia o godz. 13.35. Rodzice, Iwona i Jarosław Urbaś, wybrali dla mnie imię Dominik. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto wyniki: 56 cm i 3500 g. Jesteśmy mieszkańcami Wodzisławia Śl.

Cześć, nazywam się Wiktor Węglarek, jestem nowym mieszkańcem Rydułtów. Pierwszy krzyk wydałem 27 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 19.50. Moje wymiary: 52 cm i 3600 g. Jestem synem Ewy i Dariusza, a w domu czeka już na mnie mój braciszek Robert.

Witam, mam na imię Filip. Świat przywitał mnie 1 stycznia o godz. 20.40. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 56 cm i 3200 g. Moi rodzice to: Justyna i Marek Nowak, mam też dwóch braci: Adriana i Kacpra. Jesteśmy mieszkańcami Wodzisławia Śl.

Mama nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 20 grudnia o godz. 18.10. Nazywam się Mikołaj Tomaszewski, jestem mieszkańcem Połomi. Moje wymiary: 56 cm i 3700 g. Jestem synem Sylwii i Piotra.

Nazywam się Paulina Kubica, urodziłam się 26 grudnia o godz. 10.00. Jestem nową mieszkanką Pszowa. Moje wymiary: 54 cm i 3750 g. Buziaczki dla rodziców: Justyny i Tadeusza. Nie mogę się doczekać, kiedy będę się bawiła z moją siostrzyczką - Weroniką.

Nazywam się Weronika Gawlik, mieszkam w Marklowicach. Mama nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, a stało się to 30 grudnia o godz. 9.45. Moje wymiary: 56 cm i 3100 g. Buziaczki dla rodziców: Krystyny i Czesława oraz braciszka Krzysztofa.