Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 27 (1574) Data wydania: 05.07.22
Czytaj e-gazetę

Piknik dla przyszłych mam

Pracownicy oddziału ginekologiczno-położniczego raciborskiego szpitala postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam i organizują dzień otwarty raciborskiej porodówki. Wszystkich, którzy zjawią się w sobotę 16 lipca między 10.00 a 18.00 przed wejściem głównym Szpitala Rejonowego w Raciborzu czekać będzie sporo atrakcji.

Przyszłe mamy z pewnością zainteresuje możliwość poznania personelu, zwiedzenia porodówki i szkoły rodzenia. Dowiedzą się na czym polegają badania prenatalne i rehabilitacja uroginekologiczna, mogą też wziąć udział w warsztatach pierwszej pomocy dla noworodków. Piknikowi będą towarzyszyć liczni wystawcy, którzy zaprezentują m.in. produkty wspierające laktację, foteliki dla dzieci i wszystko co może zainteresować przyszłych rodziców. Ponadto każda ciężarna otrzyma los upoważniający do uczestnictwa w loterii fantowej.

(ok)