środa, 1 kwietnia 2020

imieniny: Grażyny, Hugona, Teodory

RSS

Ekonowiny: Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

21.01.2020 00:00 red.

Konkurs ogłoszony w listopadzie 2019 roku przez WFOŚiGW w Katowicach, skierowany do uczniów szkół podstawowych i podopiecznych świetlic środowiskowych z województwa śląskiego, został rozstrzygnięty. Atrakcyjne nagrody w postaci czytników ebooków za I miejsca, dronów za II miejsca, hulajnóg za III miejsca i piłek do siatkówki jako wyróżnienia, zostały rozdane.

17 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, do Auli Gość Media w Katowicach Zarząd WFOŚiGW w Katowicach zaprosił laureatów konkursu plastycznego „Tak dla Czystego Powietrza”. Na gali rozdania nagród laureaci pojawili się wraz z rodzicami, rodzeństwem, nauczycielami i opiekunami. Na tę okazję została przygotowana wystawa, na której wszyscy mogli podziwiać nagrodzone prace, w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Adam Lewandowski – zastępca prezesa Zarządu WFOŚiGW w Katowicach powitał przybyłych laureatów i gości. Podziękował dzieciom i młodzieży za inicjatywę, twórcze pomysły i chęć uczestnictwa w konkursie. Podkreślił ogromną wagę, jaką WFOŚiGW w Katowicach przywiązuje do ochrony środowiska, powietrza, gleby i wody oraz pogratulował laureatom konkursu zdobytych nagród. Aleksandra Kuszka – przewodnicząca jury konkursu, a zarazem dyrektor Biura Funduszu, opowiedziała o kryteriach oceny prac i pogratulowała ciekawych tematycznie oraz technicznie prac, oraz zachęcała do uczestnictwa w kolejnych konkursach jakie będą organizowane przez WFOŚiGW w Katowicach. Następnie laureatom konkursu plastycznego rozdano nagrody.

(eco)

  • Numer: 3 (1446)
  • Data wydania: 21.01.20
Czytaj e-gazetę