Piątek, 24 stycznia 2020

imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

RSS

Marek&Dariusz Metallbau GmbH mistrzem HLPN

12.02.2019 00:00 red

Drużyna M&D Metallbau GmbH po raz pierwszy w historii raciborskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej została mistrzem rozgrywek. W sobotę przypieczętowała sukces wygraną z Amewi Bruk 4:3.

M&D Metallbau GmbH startuje w rozgrywkach od sezonu 2013/14, ale w każdym sezonie zabrakło „tego czegoś”, żeby odnieść końcowy triumf. Tej zimy ekipa najbardziej powiązana z Borucinem została pokonana tylko jeden raz przegrywając z drużyną Ada Salon Fryzjerski 2:5.

Zawodnicy Metallbau strzelili łącznie 46 bramki, tracąc 25. Osiem zwycięstw i jedna przegrana zagwarantowały końcowy sukces.

Kadra zwycięskiej drużyny: Szymon Gardawski, Bartosz Stawarski (kpt), Paweł Miczek, Kamil Glenc, Kamil Elias, Damian Krueger, Patryk Królczyk, Marek Prusicki, Rafał Ciuberek, Mateusz Nieckarz, Dawid Dąbek, Szymon Ciuberek, Radosław Szpak, Jacek Wuwer.

– Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. Udało się osiągnąć to, co sobie zaplanowaliśmy. Od początku wiedzieliśmy, że mamy dobrą drużynę. Fajnie, że przełożyło się to na wyniki. Chcę podziękować chłopakom za zaangażowanie w mecze. To zwycięstwo im się należało. Kluczem do sukcesu była dobra atmosfera w drużynie. 14 dobrych kumpli musiało to zrobić – powiedział kapitan drużyny M&D Metallbau GmbH, Bartosz Stawarski.

(kozz)

  • Numer: 7 (1391)
  • Data wydania: 12.02.19
Czytaj e-gazetę