Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Eko-Okna na straży bezpieczeństwa

27.11.2018 00:00 red

Poprawa bezpieczeństwa domów oraz ich mieszkańców – to cele, które wyróżniają firmy będące koalicjantami programu „Dom bezpieczny”. Ostatnio do tego grona dołączyła firma Eko-Okna.

– Dołączenie do programu było dla nas czystą formalnością. Od zawsze bezpieczeństwo było dla nas rzeczą pierwszorzędną. Jako nieliczni spośród producentów stolarki oferujemy je w standardzie. Nasze okna już w standardzie wyposażamy w sześć punktów bezpieczeństwa, drzwi przesuwne w trzy zaczepy antywyważeniowe, a drzwi wyposażamy w najlepsze na rynku zasuwnice Secury Automatic. Posiadamy pełną gamę dodatków, które sprawią, że dom stanie się dla włamywacza twierdzą nie do zdobycia – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy w Eko-Oknach, który w imieniu firmy odebrał certyfikat uczestnictwa w programie. Uroczystość odbyła się podczas ostatniego Ogólnopolskiego Forum Stolarki, które odbyło się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Sam program opiera się na trzech najważniejszych filarach: edukacji na temat bezpieczeństwa, promocji bezpiecznych zachowań oraz certyfikacji produktów i technik zabezpieczeń chroniących dom i domowników przed włamaniem i pożarem. – W trosce o rzetelność naszych ekspertyz do grona koalicjantów zapraszamy wyłącznie firmy, które poprzez swoje produkty, rozwiązania oraz zaangażowanie edukacyjne w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa Polaków. Dzięki temu dostarczamy rzetelną wiedzę na temat zagrożeń i mówimy o ich przeciwdziałaniu – mówi Karol Kloss, kierownik projektu reprezentujący program „Dom Bezpieczny”.

(r)

  • Numer: 48 (1380)
  • Data wydania: 27.11.18
Czytaj e-gazetę