Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – część 2

11.09.2018 00:00 red.

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

A klasa

(Podokręg Racibórz)

LKS Tworków

Przybyli: Adam Jachimowicz (trener), Przemysław Ekiert (Naprzód Borucin), Patryk Grzesiczek (Markowice), Przemysław Szuścik (Wypoczynek Buków), Adrian Studniczek (wznowił treningi), Oliwer Kołek, Patryk Krmasek, Artur Leśniak i Patryk Popela (z drużyny juniorów).

Ubyli: Edward Kowalczyk (trener), Patryk Twaróg (nie wznowił treningów).

LKS Chałupki

Przybyli: Roman Bindacz, Paweł Chojak i Wojciech Klimek (Krzyżanowice), Rostislav Dobeš, Erik Janeczko, Martin Rapan i Jakub Tomáš (Bospor Bohumín), Lukas Walecki (Slovan Záblatí), Dominik Kula (Polanka).

Ubyli: Michał Gabor (Krzyżanowice), Mateusz Pietrasz (Przyszłość Rogów), Dominik Kupka (Owsiszcze), Łukasz Janeta (Odra Nieboczowy), Filip Kroemer (Olza Godów), Jarosław Niemiec (Inter Krostoszowice), Paweł Jurek (nie wznowił treningów).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Adrian Kostka (Cyprzanów), Szymon Bortel, Paweł Krzemień i Przemysław Jakubczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Krzysztof Koliński (kontuzja).

LKS Studzienna

Przybyli: Dawid Prekaniak (Zgoda Zawada Książęca), Denis Grud (Cyprzanów), Dariusz Binek (wolny zawodnik), Jakub Konopacki, Bartosz Mrowiec i Michał Wicha (z drużyny juniorów).

Ubyli: Nathan Przybyła (Nędza), Nikodem Urbas (Start Pietrowice Wielkie).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Krzysztof Musioł (Jankowice), Mateusz Suszka i Dawid Copija (Płomień Siedliska), Jakub Kotucz (Odra Kędzierzyn-Koźle), Michał Tumula, Daniel Gławenda i Jakub Kania (wznowili treningi).

Ubyli: Piotr Wiączek (kontuzja), Sebastian Dziadura (nie wznowił treningów).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Marek Harnasz, Grzegorz Moric i Kamil Przybyła (Jankowice), Jakub Preiniger (wolny zawodnik), Patryk Hoinza i Piotr Jaworski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Beniamin Miera i Oliwier Miera (Ruda Kozielska).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Sebastian Pielczyk, Mateusz Kołodziejczyk i Dawid Klima (Naprzód Rydułtowy), Dawid Wieczorek (Zameczek Czernica), Bartosz Ochyj (Czarni Gorzyce), Błażej Bochynek (Zgoda Zawada Książęca), Łukasz Herman (wolny zawodnik).

Ubyli: Andrzej Błatoń (Polonia Marklowice), Łukasz Postawka (Polonia Niewiadom), Kamil Gwóźdź (Adamowice), Dariusz Cieślak, Szymon Paulus i Szymon Kołek (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Wojciech Matuszek (trener), Kamil Cieślik (Silesia Lubomia), Sebastian Jaszczak (Przyszłość Rogów), Paweł Musioł (Odra Nieboczowy), Mariusz Czogała i Adrian Wichtowski (Strzelec Rzuchów), Marcin Litka (wolny zawodnik), Rafał Niesłańczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Mirosław Pniewski (trener), Łukasz Pozimski (Naprzód Rydułtowy), Patryk Knura (Nędza), Mateusz Sowa (Naprzód Syrynia), Krzysztof Masarczyk (nie wznowił treningów).

LKS Brzezie

Przybyli: Bartosz Majszak i Kamil Szewczyk (Naprzód Zawada), Rafał Kołek (wolny zawodnik), Michał Niedzielski (wznowił treningi), Sebastian Sekuła i Tomasz Sładek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Pawłów

Przybyli: Mateusz Pientka (Unia Racibórz), Łukasz Haras (Rafako Racibórz), Bartosz Trębacz (Raszczyce), Maciej Kremzer i Janusz Lindner (wolni zawodnicy), Daniel Dokupil (wznowił treningi), Jakub Przybyła i Kamil Wochnik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Szlufarski (Unia Racibórz), Paweł Hildebrand (nie wznowił treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Nikodem Urbas (Studzienna), Łukasz Kałus (wolny zawodnik), Rafał Brzeza, Paweł Kocjan i Patryk Komorek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Lyski

Przybyli: Krzysztof Seemann (Naprzód Rydułtowy), Mateusz Musioł i Przemysław Sznajder (Dąb Gaszowice II), Marek Franica i Mateusz Myśliwiec (Strzelec Rzuchów), Adam Piecha i Sebastian Urbaś (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Nieszporek (Pierwszy Chwałowice), Szymon Przygoda i Kamil Gawlyta (Jedność Jejkowice), Przemysław Konsek (Markowice), Dariusz Bierza (Adamowice), Marcin Kisiel (kontuzja), Grzegorz Stachowiak (nie wznowił treningów).

LKS Raszczyce

Przybyli: Kacper Kowalczyk (Unia Racibórz), Jakub Kazaniecki (Nędza), Denis Gruszka (Zgoda Zawada Książęca), Bartosz Arendarski, Łukasz Behrendt, Jacek Depta i Andrzej Niedziela (wolni zawodnicy), Kevin Halama (wznowił treningi).

Ubyli: Jakub Kowalczyk (Unia Racibórz), Tomasz Tiebler (Nędza), Błażej Dzierżawa (Silesia Lubomia), Bartosz Trębacz (Pawłów), Tomasz Piwowarczyk (Zgoda Zawada Książęca), Robert Perlic (nie wznowił treningów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Michał Wilk (trener), Tomasz Piwowarczyk (Raszczyce), Przemysław Pilinko (Naprzód Krzyżkowice), Dariusz Bedronka (Markowice), Kamil Świerczek (Start Mszana), Adam Bednorz, Damian Ciechanowicz, Mateusz Giemza, Robert Maksoń i Tomasz Stroka (Jankowice), Sebastian Wallach (wznowił treningi).

Ubyli: Janusz Tomala (trener), Jacek Trzeciak (Naprzód Borucin), Patryk Romanowski (Górnik Pszów), Dawid Prekaniak (Studzienna), Błażej Bochynek (Czarni Nowa Wieś), Denis Gruszka (Raszczyce).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Mariusz Niemczyk (trener), Łukasz Wuwer (Gwiazda Skrzyszów), Seweryn Świerczek (Naprzód Syrynia), Dawid Radomski (Wicher Wilchwy), Michał Turyczek (Kokoszyce), Patryk Balcar, Michał Elsner, Rafał Elsner, Kamil Trzaskalik i Krzysztof Zieliński (Gołkowice), Michał Błędowski, Patryk Gawron i Dominik Lenard (Silesia Lubomia – z drużyny juniorów), Dawid Lubas (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Marcin Grzonka i Robert Maks (wolni zawodnicy), Bartłomiej Rachwał i Bartosz Sobeczko (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dominik Pluta (trener), Robert Dzierżęga (Płomień Połomia), Adam Burakiewicz (Krzyżanowice), Mateusz Bugla i Krystian Prusowski (Przyszłość Rogów), Sebastian Margeciok, Adrian Folmert i Łukasz Wolski (Naprzód Rydułtowy), Szymon Kowacz (Silesia Lubomia), Jarosław Tokarczyk (Polonia Marklowice), Kamil Duda (Granica Ruptawa), Bartosz Majszak i Kamil Szewczyk (Brzezie), Kamil Polnik (Prawobrzeże Świnoujście), Dominik Trzetrzelewski (Jedność Grabownia-Golejów), Szymon Kluczka, Krzysztof Michna i Patryk Ochwat (Odra Nieboczowy), Adrian Warzeszka i Kamil Warzeszka (Olszynka Olza), Szymon Mrozek i Grzegorz Wojciechowski (nie wznowili treningów).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Karol Grabiec (Naprzód Borucin), Dawid Broda (Czarni Gorzyce), Patryk Romanowski (Zgoda Zawada Książęca), Artur Ryborz (Naprzód Krzyżkowice), Adrian Chrząszcz i Tymoteusz Nowak (Pstrążna), Dawid Dąbek, Marek Ryborz i Mateusz Węglorz (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kamil Mazur (Polonia Niewiadom), Wojciech Hetmaniok (nie wznowił treningów).

A klasa

(Podokręg Rybnik)

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Michał Rymer (Górnik Zabrze II), Szymon Zbieszczyk, Denis Firla i Łukasz Obrębski (Odra Wodzisław Śląski), Radosław Rowiński (Kokoszyce), Patryk Gałązka (Polonia Warszawa – z drużyny juniorów), Michał Wilk (Resovia Rzeszów – z drużyny juniorów), Łukasz Moczała (wolny zawodnik).

Ubyli: Robert Stabla, Jakub Sikora i Dawid Politowicz (Gwiazda Skrzyszów), Dawid Radomski (Naprzód Zawada), Dawid Grabiec (Olza Godów), Tomasz Brzoza i Jacek Pisarek (Kokoszyce).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Kacper Kąkol (Gołkowice), Dariusz Kłoska (Start Mszana), Wojciech Klimek (Szczerbice), Kacper Kwapisz (Ruch Bolesław), Jakub Lubszczyk (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Paweł Lekki (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Krzysztof Gniadek, Marcin Gniadek, Krzysztof Cyranek, Mateusz Kałuża, Mateusz Kurzydym i Jarosław Ostrzołek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Kunatowski (Czarni Gorzyce), Daniel Cichecki (Jedność Jejkowice), Mateusz Bęben i Rafał Radecki (Górki Śląskie).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Mateusz Forajter (Rymer Rybnik), Kamil Mazur (Górnik Pszów), Łukasz Postawka (Czarni Nowa Wieś), Łukasz Błanik (Radziejów-Popielów), Artur Oślislok i Paweł Toman (Orzeł Jankowice).

Ubyli: Jakub Pochwyt (Radziejów-Popielów), Łukasz Kubica (kontuzja).

LKS Polonia Łaziska

Przybyli: Tomasz Sosna (trener), Mateusz Sosna i Łukasz Szkatuła (Przyszłość Rogów), Rafał Herda (Rymer Rybnik), Paweł Hojka (Polonia Marklowice), Dawid Kuźdub (Gwiazda Skrzyszów), Tomasz Pogoda i Sławomir Szkonter (Unia Turza Śląska II).

Ubyli: Piotr Dróżdż (trener), Tomasz Dróżdż (Inter Krostoszowice), Karol Szkatuła (kontuzja).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Marek Holona (Unia Książenice), Robert Szymiczek (Przyszłość Rogów), Mateusz Jabłonka (Naprzód Syrynia), Wojciech Sałek (Krupiński Suszec), Jakub Pochwyt (Polonia Niewiadom), Kamil Sobik (Sygnały Gotartowice), Kamil Czech (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Robert Abrahamczyk, Olaf Grzybek i Dawid Wala (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Kudzielko (Płomień Połomia), Mateusz Rymkiewicz (ROW Rybnik II), Kacper Powiecko (Rymer Rybnik), Damian Krzyżak (Polonia Marklowice), Łukasz Błanik (Polonia Niewiadom), Szymon Pawlas i Łukasz Sobala (kontuzje), Łukasz Dzierżęga, Marek Lipowicz, Błażej Radler, Arkadiusz Materski, Filip Bukowiec i Krzysztof Moczygemba (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Artur Szala (Borowik Szczejkowice), Adrian Szymura (Sygnały Gotartowice), Tomasz Hulbój (wolny zawodnik), Gabriel Morgała, Arkadiusz Sokołowicz i Paweł Szafraniec (wznowili treningi), Marcin Miczajka, Jakub Oleś, Olaf Panek i Daniel Węgrzyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Arystydes Pachucy (Wilki Wilcza), Jakub Smołka (Dąb Gaszowice), Robert Peterko (Polonia Marklowice).

LKS Baranowice

Przybyli: Łukasz Koźliński (Sygnały Gotartowice), Damian Adamczyk (Rowień), Tadeusz Stanek (wolny zawodnik), Mateusz Zimny (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dariusz Strączek (Pruchna), Wojciech Tomecki (Kleszczów), Kamil Grobelny (kontuzja).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Michał Rekuć (trener), Łukasz Cipcer (Orzeł Palowice), Krzysztof Sitarz (wznowił treningi).

Ubyli: Leszek Romański (trener), Kamil Sobik (Radziejów-Popielów), Adrian Szymura (Płomień Ochojec), Artur Buchta (Zuch Orzepowice), Łukasz Koźliński (Baranowice), Krzysztof Kowolik (Kamień), Daniel Bielaczek (Orzeł Jankowice).

MKS Żory

Przybyli: Grzegorz Nowak (Wilki Wilcza), Kacper Wnukowski (Górnik Boguszowice), Dawid Śliwak i Łukasz Kurzawa (Polaris Żory), Daniel Skorulski i Przemysław Witkowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Paweł Pasko, Grzegorz Tide i Piotr Witek (Cukrownik Chybie).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Paweł Wieczorek (Dąb Gaszowice), Przemysław Kośmider (Unia Książenice), Rafał Koczy (Naprzód Borucin), Artur Tecler (Nędza), Marcin Podolak (Decor Bełk II), Daniel Cichecki (Górnik Radlin), Szymon Przygoda i Kamil Gawlyta (Lyski), Jakub Borek i Bartosz Gaszka (wolni zawodnicy), Mateusz Podleśny (wznowił treningi), Arkadiusz Kapłanek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Kaczor i Aleksander Stajer (Górnik Boguszowice), Mariusz Tyburski (Sokół Chwałęcice).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Grzegorz Makarski (Naprzód Syrynia), Marek Tomas (ROW Rybnik II), Adrian Syrek i Adam Razik (Górnik Boguszowice), Artur Buchta (Sygnały Gotartowice), Paweł Michalski (Orzeł Jankowice), Przemysław Pyzik (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Wawoczny (Unia Racibórz), Krzysztof Cieślik (Szczerbice).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Patryk Szopa (Płomień Połomia), Marcin Kołodziejczyk (Unia Książenice), Mateusz Kaczor i Aleksander Stajer (Jedność Jejkowice), Dawid Zima (Start Mszana), Dawid Zoń (Orzeł Jankowice), Michał Dyrda i Szymon Szwabowski (Orzeł Palowice), Adrian Szmigiel (Rój), Kacper Pytlik i Rafał Tomas (wolni zawodnicy), Błażej Walczak, Piotr Janas i Sławomir Nachlik (wznowili treningi), Dawid Miera, Sebastian Palarz i Piotr Szala (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kacper Wnukowski (Żory), Adrian Syrek i Adam Razik (Zuch Orzepowice), Rafał Tecław (Start Mszana), Marcin Skoczylas i Mateusz Wilczek (Rymer Rybnik II), Sebastian Łuczak i Arkadiusz Szymura (kontuzje).

KP Kamień

Przybyli: Łukasz Węgrzyk (trener), Krzysztof Kowolik (Sygnały Gotartowice), Artur Rzepka (Wilki Wilcza II), Patryk Hojczak i Tomasz Tolarz (wolni zawodnicy), Kacper Gabriel (Rymer Rybnik – z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Sznabel (trener), Jakub Kurdybanowski (Polonia Warszawa II), Mateusz Skowronek, Kamil Radyszuk, Michał Konkol i Krzysztof Herda (Ruch Stanowice), Piotr Lis (kontuzja).

KS Decor Bełk II

Przybyli: Paweł Faber (Ruch Stanowice), Wojciech Kostelecki (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Paweł Anioł (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marcin Podolak (Jedność Jejkowice), Wojciech Wojtasiok (Ruch Stanowice).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Patryk Zarzyna i Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice), Nikodem Kordyjak (Slavia Ruda Śląska II), Przemysław Żyła i Mateusz Słupik (MOSiR Czerwionka), Bartosz Tomporowski (Żory – z drużyny juniorów), Rafał Lokaj, Karol Sakowski, Szymon Cyganowski i Denis Szydłowski (wolni zawodnicy), Bartłomiej Studnicki i Kamil Wardęga (z drużyny juniorów).

Ubyli: Artur Szala (Płomień Ochojec), Kamil Gruszkiewicz (Orzeł Palowice), Rafał Rybak (Orzeł Jankowice), Kacper Witoszek (Ruch Stanowice), Mateusz Wałach (kontuzja), Łukasz Gruszka, Adrian Kacprzak, Mariusz Winkler, Arkadiusz Szymura, Piotr Kucharzewski i Damian Bajura (nie wznowili treningów).

LKS Dąb Dębieńsko

Przybyli: Adam Owczarek (trener), Robert Domżoł (Czerwionka), Michał Kląskała (Gwarek Ornontowice II), Szymon Ryszka (MOSiR Czerwionka), Wojciech Słapka i Przemysław Czempiel (wznowili treningi).

Ubyli: Andrzej Burek (trener), Patryk Wójcik (Płomień Czuchów), Mateusz Słupik (kontuzja).

(ak)


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.

  • Numer: 37 (1369)
  • Data wydania: 11.09.18
Czytaj e-gazetę