środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

ITT dla domu i biznesu: Planowana rozbudowa sieci – zapisz się już dziś

06.02.2018 00:00 red.

Obecnie trwają już zapisy na podłączanie nowych Klientów w miejscowościach: Adamowice, Babice, Ciechowice, Zawada Ks., Łęg, Cyprzanów. Rozpoczęcie prac związanych z instalacjami zaplanowane jest do końca II kwartału 2018roku.

Na III i IV kwartał 2018 roku planowana jest budowa sieci w miejscowościach: Maków, Lekartów, Wojnowice, Bojanów, Bieńkowice, Tworków, Krzyżanowice, Nowa Wioska, Owsiszcze, Rudnik, Budziska, Turze.

Kolejnym etapem będzie budowa sieci w: Krzanowicach, Borucinie, Bolesławiu i Samborowicach. Dokładne terminy podamy niebawem, zapisy już trwają więc zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalny Internet dla Biznesu w zasięgu Twojej firmy

Profesjonalny Internet dla Firm to stały, nieograniczony i niezawodny dostęp do sieci bez limitów ściągania i wysyłania danych.

Dla każdego Klienta przygotowujemy szyte na miarę rozwiązanie, które jest dopasowane do jego oczekiwań i odzwierciedla jego potrzeby. Wykorzystanie łącza światłowodowego pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. W zależności od potrzeb możemy zaoferować łącza symetryczne i asymetryczne, z prędkościami pobierania i wysłania nawet do 10 Gigabit. Realizujemy także połączenia pomiędzy kilkoma oddziałami firmy. Proponujemy obniżenie kosztów poprzez połączenie usług - internet + telefon stacjonarny.

Firma lub instytucja otrzymuje swojego opiekuna handlowego, który przygotuje indywidualną ofertę, dopasowaną do potrzeb danej firmy.

Co ważne - udzielamy gwarancji na prędkość internetu wprowadzając w umowie biznesowej system Gwarancji Jakości Świadczonych Usług (SLA). Chcemy dać wyraz naszej partnerskiej postawy, która ma odpowiadać za najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dodatkowo w umowie zostały zagwarantowane:

CIR (ang. Committed Information Rate) Przepustowość Gwarantowana na poziomie 100%

SLA (ang. Service Level Agreement) pisemna Gwarancja jakości usług wynosi 99,9 %.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel: 32 777 43 21 lub osobiście na ulicy Bankowej 2 w Raciborzu (jesteśmy dla Was w godzinach: pn-pt 8-18, sob 9-13)

  • Numer: 6 (1338)
  • Data wydania: 06.02.18
Czytaj e-gazetę