Sobota, 16 lutego 2019

imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

RSS

Stypendyści premiera

12.12.2017 00:00 red.

W czwartkowe przedpołudnie 7 grudnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom z terenu delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Rybniku.

Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie z raciborskich szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski (7 osób) oraz Województwo Śląskie (2 osoby). O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał zespół „Miraż” z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu oraz raciborskie trio smyczkowe „Appassionato”.

Oto nagrodzeni uczniowie:

Jacek Nitychoruk – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Raciborzu,
Dorota Maciaszek – Liceum Plastyczne w Raciborzu,
Sabina Musioł – Technikum nr 1 w Raciborzu (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu), Natalia Ottlik – Technikum nr 2 w Raciborzu (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu),
Julia Wieczorek – Technikum nr 3 w Raciborzu (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu), Daniela Dziedzic – Technikum nr 4 w Raciborzu (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 „Mechanik” w Raciborzu),
Karol Pierzchała – II Liceum Ogólnokształcąceim. Adama Mickiewicza w Raciborzu,
Jan Baran – Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu,
Justyna Tomczak – Technikum Specjalne nr 5 w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu.

(r)

  • Numer: 50 (1330)
  • Data wydania: 12.12.17
Czytaj e-gazetę