Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Śniadanie daje moc

21.11.2017 00:00 red.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kobyli już kolejny rok uczestniczy w ogólnopolskim programie „Śniadanie Daje Moc”, w ten sposób zwiększając świadomość, jak ważne jest zdrowe odżywianie, a w szczególności śniadanie w diecie dziecka.

Podsumowaniem programu była organizacja takiego zdrowego śniadania w szkole. Przygotowały je mamy uczniów wyczarowując zdrowe, kolorowe i apetyczne kanapki dla całej szkoły. Uroczysty posiłek poprzedzony byłe krótką prelekcją, podczas której dzieci dowiedziały się m.in., że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To dzięki niemu mają energię do nauki i zabawy oraz lepiej koncentrują się na lekcjach.

Do przygotowania śniadania przyczynili się – jak podkreśla dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kobyli Joanna Kolarczyk – państwo: Anita i Mariusz Dąbrowscy, Sylwia i Jarosław Dąbrowscy, Klaudia i Zenon Nowakowie, Dorota i Mirosław Wieczorkowie, Rada Rodziców, a także mamy: Sabina Porwoł, Ewelina Król, Katarzyna Rybińska, Joanna Wybraniec, Joanna Masarczyk, Dorota Wieczorek, Iwona Kowacz, Sylwia Scheithauer, Beata Granieczny, Adrianna Porębska i Justyna Pawełek.

Katarzyna Cieślik, Weronika Żymełka

  • Numer: 47 (1327)
  • Data wydania: 21.11.17
Czytaj e-gazetę