Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Kapturek w nowej odsłonie

21.11.2017 00:00 red.

Mówiąc o sklepie z artykułami dziecięcymi Kapturek, nie sposób pominąć ważnej historii, która za nim stoi. Tradycja handlowa sięga roku 1948, kiedy dziadek obecnych właścicieli trudnił się handlem, sprzedając na ulicy Londzina w Raciborzu między innymi dziecięce wózki.

W latach 60-tych ubiegłego stulecia w obecnym miejscu Kapturka funkcjonował PSSowski sklep o nazwie „Czerwony Kapturek”, i to jego skrócona nazwa, potocznie używana przez klientów, stała się inspiracją do powstania aktualnej nazwy sklepu, który w obecnej formie i lokalizacji - na ulicy Londzina 4 – funkcjonuje od 2005 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz dbając o ich komfort, właściciele sklepu podążają za nowymi trendami, co znajduje odzwierciedlenie w nowoczesnym wyposażeniu i wyjątkowym nowym designie wnętrza sklepu. Nowa odsłona Kapturka po generalnym remoncie to zastosowane udogodnienia dla mam i ich dzieci, podczas wizyty w sklepie można nie tylko zrobić zakupy ale także w nieskrępowanej przestrzeni nakarmić dziecko, a gdy rodzice są zajęci wyborem różnorodnego towaru, dzieci skorzystać mogą z kącika zabaw.

Dodatkową atrakcją w sklepie Kapturek jest powstające ministudio fotograficzne, w którym można zrobić zdjęcia swoim pociechom.

Sklep oferuje bogaty wybór towarów, można tu skompletować całą wyprawkę dla dziecka, jest ogromny wybór łóżeczek, pościeli, wózków, fotelików samochodowych oraz kupić można wszystkie inne niezbędne akcesoria.

Kapturek oferuje ubranka dziecięce na każdą porę roku: kurtki, bieliznę, czapeczki, bluzki, getry, body. Każdy klient znajdzie ubranka dziecięce w preferowanej stylistyce i kolorystyce, a w razie trudności z podjęciem decyzji profesjonalny personel wesprze cenną radą i wskazówką.

Właściciele sklepu Kapturek stawiają na jakość produktów – klientom oferowane są głównie polskie marki, w tym promowane są regionalne firmy i sprawdzone polskie produkty.

Dewizą sklepu Kapturek jest wysoka jakość oferowanych produktów w przystępnej dla każdego i niewygórowanej cenie.

Aby jeszcze bardziej zbliżyć się i otworzyć na klientów – w najbliższej przyszłości planowane są warsztaty dla rodziców i dzieci, które z pewnością wzbogacą ofertę handlową oraz zainspirują do dalszego rozwoju.

Informacje wkrótce.

Racibórz, ul. Londzina 4 • tel. 32 415 85 12

czynne: pn. – pt. 9.30 – 17.30, sob. 9.00 - 13.30

  • Numer: 47 (1327)
  • Data wydania: 21.11.17
Czytaj e-gazetę