Wtorek, 17 września 2019

imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta

RSS

PIŁKARSKIE SPARINGI

08.03.2016 00:00 red

Drużynom z wyższych klas rozgrywkowych kończy się powoli czas sprawdzania swojej formy w meczach sparingowych. Do pierwszego gwizdka mistrzowskiego rundy wiosennej zostało niewiele czasu, dlatego ostatnie szlify i korekty personalne są bardzo ważne.

Publikujemy rezultaty 49 spotkań z 05/06.03.2016 roku.

KS Unia Racibórz – GKS Pniówek 74 Pawłowice 2:4 (2:2)

GKS 1962 Jastrzębie – LKS Unia Turza Śląska 5:1 (2:0)

LKS Granica Ruptawa – KS Przyszłość Rogów 0:1 (0:1)

GKS Krupiński Suszec – KS 27 Gołkowice 7:1 (3:0)

KS Polonia Marklowice – KS Naprzód Borucin 2:4 (1:2)

KS Rymer Rybnik – KS Carbo Gliwice 3:0 (1:0)

LKS Naprzód Czyżowice II – KS Rafako Racibórz 2:2 (1:1)

LKS Polonia Łaziska – LKS Krzyżanowice 0:6 (0:4)

LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Czarni Gorzyce 2:2 (1:1)

GKS Dąb Gaszowice – KS Górnik Boguszowice 3:0 (0:0)

LKS 1908 Nędza – LKS Naprzód Czyżowice 2:3 (2:1)

LKS Silesia Lubomia – KS 1905 Krzanowice 2:0 (1:0)

LKS Jedność Jejkowice – LKS Unia Książenice 2:5 (0:3)

KS Naprzód Rydułtowy – LKS Start Mszana 1:1 (0:0)

RKS Grodziec Będzin – LKS Zameczek Czernica 3:0 (0:0)

TKKF Zuch Orzepowice – TS Górnik Pszów 1:0 (0:0)

LKS Jankowice – LKS Buk Rudy 0:7 (0:3)

LKS Płomień Kobyla – LKS Tworków 6:0 (3:0)

LKS Raszczyce – LKS Lyski 6:3 (1:2)

LKS Czarni Nowa Wieś – LKS Zgoda Zawada Książęca 5:2 (2:0)

KKS Spójnia Zebrzydowice – LKS Chałupki 6:4 (4:1)

LKS Bieńkowice – LKS Owsiszcze 0:3 (0:1)

LKS Studzienna – LKS Brzezie 1:4 (1:4)

LKS Cyprzanów – KS Orzeł Branice 0:3 (0:1)

LKS 07 Markowice – LKS Start Pietrowice Wielkie 1:2 (1:0)

LKS Wicher Płonia Racibórz – LKS Ocice Racibórz 3:1 (0:1)

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – RKS Cukrownik Chybie 1:2 (0:2)

LKS Płomień Ochojec – LKS Ruch Stanowice 8:0 (2:0)

MKS Czerwionka – KS Płomień Czuchów 5:3 (2:1)

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie – MKS Polaris Żory 1:2 (0:1)

KS Górnik Radlin – LKS Olza Godów 6:4 (3:4)

KS Wicher Wilchwy – LKS Orzeł Jankowice 2:0 (1:0)

LKS Baranowice – UKS Czapla Kryry 7:0 (4:0)

GKS Pierwszy Chwałowice – TKKF Jedność Grabownia-Golejów 2:6 (1:4)

KS Sygnały Gotartowice – LKS Orzeł Palowice 4:3 (1:2)

LKS Górki Śląskie – KS Polonia Niewiadom 3:3 (3:1)

LKS Dąb Dębieńsko – LKS Gardawice 1:2 (0:0)

LKS Jedność Rogoźna – UKS Warszowice 2:2 (1:1)

MGKS Cukrownik Baborów – LKS Naprzód 37 Krzyżkowice 0:5 (0:3)

LKS Unia Turza Śląska II – KS 27 Gołkowice II 2:2 (2:0)

LKS Dzimierz – LKS Adamowice 3:0 (2:0)

LKS Odra Nieboczowy – LKS Naprzód 46 Zawada II   0:0

KS Kornowac – LKS Pstrążna 4:1 (2:0)

LKS Wojnowice – LKS Sparta Babice 5:1 (5:0)

MaxBud Wielopole – LKS Ruda Kozielska 5:3 (3:0)

LKS Grzegorzowice – LKS Gamów 1:3 (0:2)

KP Kamień – LKS Orzeł Stanica 3:1 (1:0)

LKS Borowik Szczejkowice – LKS Mizerów 4:1 (1:0)

KS Inter Krostoszowice – LKS Skrbeńsko 0:1 (0:0)

(ak)

  • Numer: 10 (1242)
  • Data wydania: 08.03.16
Czytaj e-gazetę