Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Spotkanie z Mikołajem dla dzieci w RAFAKO

01.12.2015 00:00 red

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który wszystkie dzieci czekają cały rok z utęsknieniem. 6 grudnia to magiczny dzień w którym spełniają się wszystkie marzenia. Widząc zachwyt na małych buziach w ubiegłym roku, Firma Rafako znów postanowiła spełnić życzenia najmłodszych i zorganizować niepowtarzalne spotkanie ze Św. Mikołajem i jego świtą.

Impreza odbędzie się w Mikołajki, 6 grudnia na Hali Arena Rafako, o godzinie 15.00.

RAFAKO przygotowało szereg atrakcji dla dzieci pracowników. Śnieżynki przeprowadzą gry i zabawy, pomalują twarze i zachęcą dzieci do wspólnego śpiewania. Ponadto w programie Zimowe Przygody Krysi Kaprysi – czyli pełna humoru świąteczna bajka Teatru z Krakowa, Świąteczne Koniki – na których dzieci będą próbować swoich sił w jeździectwie, Kangur, który będzie połykać dzieci brzuchem aby mogły skorzystać ze zjeżdżalni oraz specjalnie przygotowana Świąteczna Kolejka dla maluchów. Planowane jest także lukrowanie i ozdabianie świątecznych pierników.

Aby uwiecznić te niezapomniane przeżycia, organizatorzy zapewnili Fotobudkę, w której znajdować się będą maski, peruki i czapki, a każde dziecko otrzyma pamiątkową fotografię z datą i logiem RAFAKO.

Oprócz wymienionych atrakcji nie może zabraknąć tej najważniejszej – czyli spotkania ze Świętym Mikołajem i prezentów. W tym roku RAFAKO również zadbało o świąteczne paczki wypełnione po brzegi słodkościami. Takie prezenty są tylko raz w roku! A uśmiech na twarzach naszych pociech jest bezcenny.

Cała impreza odbywać się będzie w wyjątkowej zimowej scenerii oraz świątecznej oprawie muzycznej.

Dzieci z pewnością na długi czas zapamiętają tegoroczne spotkanie ze Św. Mikołajem.

(r)

  • Numer: 48 (1228)
  • Data wydania: 01.12.15
Czytaj e-gazetę