Sobota, 10 kwietnia 2021

imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego

RSS

Złoci Rafakowcy

16.12.2014 00:00 red

FUTSAL – X Mistrzostwa Polski Firm Energetycznych, Wodociągowych, Komunalnych i Gazowniczych

Drużyna RAFAKO zdobyła złoty medal podczas X Mistrzostw Polski Firm Energetycznych, Wodociągowych, Komunalnych i Gazowniczych w halowej piłce nożnej oraz 3 miejsce w rozgrywkach o Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy. Zmagania odbyły się w Krakowie w połowie listopada.

22 i 23 listopada w Krakowie odbyły się X Mistrzostwa Polski Firm Energetycznych, Wodociągowych, Komunalnych i Gazowniczych w halowej piłce nożnej. Pierwszy dzień halowych rozgrywek zakończył się dla drużyny rafakowców wielkim sukcesem, bowiem zdobyli oni złoty medal i tym samym tytuł branżowego Mistrza Polski 2014. Pokonali 4 drużyny: PWiK Inowrocław (5:2), Z.K. Opole (5:1), ZWiK Grójec (5:0) oraz PWiK Starachowice (6:0).

– W tych zawodach braliśmy udział po raz piąty, ale jest to nasze drugie złoto. Przed rozgrywkami nie mieliśmy czasu na wspólne treningi, lecz każdy z zawodników na co dzień gra w piłkę nożną, więc byliśmy przygotowani na zaciętą rywalizację, ale na złoto nie liczyliśmy. A jednak, udało nam się je zdobyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy nadzieję, że za rok powtórzymy ten sukces – mówi Grzegorz Wojda pracownik RAFAKO, uczestnik zawodów.

Drugiego dnia turnieju, w którym rywalizowano o Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy również w halowej piłce nożnej reprezentacja RAFAKO zajęła 3 miejsce, ustępując w półfinale jedynie późniejszemu zdobywcy pucharu.

Adventure Media


Wyniki Pucharu Polski Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej:

1/16 finału Rafako Racibórz – Agrobud Strumień 6:0
1/8 finału Rafako Racibórz – PKO Warszawa 2:0
1/4 finału Rafako Racibórz – Bilfinger Warszawa 1:1, k.(3:2)
1/2 finału Rafako Racibórz – Ivet Tartak 0:6


RAFAKO reprezentowali w tym turnieju:

pracownicy Magazynu – Tomasz Wardęga, Mateusz Kocot, Robert Rogalski oraz Łukasz Pikuła
pracownicy W3 – Paweł Kiebała i Damian Gawryluk
reprezentant pracowni projektowej – Sławomir Pytlik
reprezentant kontrolingu – Grzegorz Wojda

  • Numer: 50 (1179)
  • Data wydania: 16.12.14
Czytaj e-gazetę