Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Na kogo Pan/Pani głosował/a?

18.11.2014 00:00 red

Sonda wyborcza

Jan Bogdan

W wyborach na prezydenta zagłosowałem na Annę Ronin. Do rady miasta postawiłem na Dorotę Gorgosh, a do

rady powiatu na listę SLD. W sejmiku województwa śląskiego poparłem Tomasza Rzytkiego.

Ewa Rosikoń

Oddałam swój głos na obecnego prezydenta Raciborza Mirosława Lenka. W wyborach do rady miasta i powiatu też postawiłam na jego ludzi:

Artura Jarosza i Małgorzatę Szczygielską. Jeśli chodzi o sejmik śląski to poparłam Ewę Lewandowską, która jest z Raciborza.

Zuzia Gromotka

Na liście prezydenckiej oddałam głos na Mirosława Lenka, do rady miasta na Michała Wosia, do powiatu na Piotra Olendra, do Sejmiku nie pamiętam nazwiska, ale na listę PO.

Michał Panicz

Zagłosowałem na Annę Ronin na prezydenta, na radnego miasta oddałem głos na Zbigniewa Wieczorka. Moim kandydatem do powiatu jest Dawid Wacławczyk, zaś do Sejmiku oddałem głos na listę nr 4.

Ryszard i Janina Mularczykowie

Oddaliśmy głosy na blok pana Wacławczyka – jego na prezydenta, Weronikę Piasecką do rady miasta i Tomasza Kusego do sejmiku.

Stanisława Kotwicka

Głosowałam na panią Ronin, Leszka Szczasnego i na PO w radzie powiatu oraz Ewę Lewandowską do sejmiku.

Piotr Żurawik z Marysią

Poparłem pana Lenka. Do rady powiatu wybrałem pana Magdzińskiego, a do miejskiej – Kuśnierza. W sejmiku widziałbym Ewę Lewandowską.

Andrzej i Agata Myszakowscy z Emilią

Chcemy by prezydentem był Dawid Wacławczyk. Zagłosowaliśmy na Artura Wierzbickiego do rady powiatu, panią Lenartowicz do sejmiku i Weronikę Piasecką do rady miasta.

Alicja Lechowicz

Zagłosowałam na Annę Ronin w wyborach prezydenckich i do rady miasta. W powiecie poparłam Artura Wierzbickiego, a do sejmiku wybrałam Michała Suskiego.

  • Numer: 46 (1175)
  • Data wydania: 18.11.14
Czytaj e-gazetę