środa, 14 kwietnia 2021

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

WAŻNE:

Ronin chce rozmów o gospodarce i debaty z Lenkiem

18.11.2014 00:00 red

Anna Ronin na wyniki wyborów czekała w niedzielę w gronie przyjaciół. W rodzinnej atmosferze upłynął jej wyborczy dzień.

– Tak jak każdej niedzieli zajmowałam się dziećmi, spędziliśmy fajne popołudnie – przyznała. Do wyborów podeszła bardzo spokojnie. W jej odczuciu dużo więcej emocji wykazywali inni, o czym świadczyły liczne telefony i sms-y. – Przyjmę każdy wynik i będę zadowolona niezależnie od tego jak raciborzanie zagłosują. Zadowolona jestem też z mojej kampanii wyborczej – zdecydowanie zapewniła Anna Ronin.

Niską frekwencję wyborczą kandydatka tłumaczyła niezadowalającymi rządami wciąż jeszcze aktualnej władzy: – Dotychczasowa polityka poprzedniego układu spowodowała, że my jako nowo wchodzący do niej musimy wypić piwo, które wcześniej nawarzono.

Teraz Anna Ronin, która uzyskała drugi wynik w wyborach na prezydenta Raciborza, zapowiada oragnizację panelu dyskusyjnego – konferencji prasowej z udziałem wspierających ją ekspertów. Tam chce przedstawić założenia gospodarcze jej programu. Ma się odbyć w ciągu dwóch tygodni. W tym samym terminie zamierza zaproponować Mirosławowi Lenkowi debatę społeczną z udziałem ekspertów. – Pierwszą taką w Raciborzu – zapewnia.

(eos)

  • Numer: 46 (1175)
  • Data wydania: 18.11.14
Czytaj e-gazetę