Sobota, 15 maja 2021

imieniny: Zofii, Nadziei, Berty

RSS

Ostatnia szansa na wygranie wycieczki marzeń w Galerii Młyńskiej

25.02.2014 00:00 red

...a gdyby na Karaiby? Konkurs na wycieczkę za 2000 zł wciąż trwa

To już ostatnie dni konkursu prowadzonego w Galerii Młyńskiej przy współudziale Biura Podróży

„Siesta” oraz portalu Nowiny.pl i ostatnia szansa na wygranie wycieczki marzeń. Kupony konkursowe można wrzucać do urny w Galerii Młyńskiej tylko do 28 lutego.

Przypomnijmy, że do wygrania jest voucher na kwotę 2 000 zł, na dowolną wycieczkę wybraną

z oferty Biura Podróży „Siesta” w Raciborzu. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto dokonał zakupów w Galerii Młyńskiej za minimum 50 złotych.  Sprzedawcy w salonach galerii wydają kupony konkursowe, które po wypełnieniu wystarczy wrzucić do urny. Ważne aby poza wpisaniem danych kontaktowych wpisać również swoje wymarzone miejsce na wycieczkę, a także dlaczego właśnie tam chcielibyśmy się udać. Najoryginalniejsze odpowiedzi będą nagrodzone w wielkim finale, który odbędzie się 8 marca o godzinie 11.00 w Galerii Młyńskiej.

W urnie ustawionej w pasażu galerii znajduje się już kilkadziesiąt kuponów – mówi Bogdan Jasiewicz z Galerii.  Klienci bardzo często po rozmowie ze sprzedawcą odnośnie konkursu, zabierają kupony do domu, aby po wypełnieniu przynieść i wrzucić do urny. Są również tacy, którzy wrzucili już kilka takich kuponów, bo przecież każde zakupy to kolejna szansa na wygraną. 

Poza voucherem o wartości 2 000 zł, do wygrania są nagrody pieniężne oraz upominki m.in. ze sklepu internetowego Okazje.nowiny.pl. Regulamin dostępny na

www.galeria-mlynska.pl.

(as)

  • Numer: 8 (1137)
  • Data wydania: 25.02.14