Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – część 2

03.09.2013 00:00 red

Kolejny materiał zawiera dużo ciekawych informacji o transferach drużyn z raciborskiej i rybnickiej A klasy.

A klasa

(Podokręg Racibórz)

LKS Tworków

Przybyli: Roman Kaczor (trener), Edward Kowalczyk (LKS Krzyżanowice), Adam Machowski (wznowił treningi), Szymon Łopocz (wychowanek).

Ubyli: Andrzej Wypłosz (trener).

KS Naprzód Borucin

Przybyli: Rafał Koczy (LKS Wypoczynek Buków), Łukasz Haras (LKS Start Pietrowice Wielkie), Łukasz Jambor (KS Unia Racibórz).

Ubyli: Mateusz Sitnik (GKS Pniówek Pawłowice), Artur Potaczek (LKS 1908 Nędza).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Henryk Manek (trener), Mateusz Kot (wznowił treningi), Łukasz Witt (wychowanek).

Ubyli: Marcin Stasiowski i Dawid Prekaniak (LKS 1908 Nędza), Sebastian Dziadura (PKS Ruch Kozłów).

LKS Czarni Gorzyce

Przybyli: Adam Zielonka i Damian Kiełkowski (LKS Gwiazda Skrzyszów), Aleksander Goralczyk, Robert Weisman, Wojciech Hetmaniok i Krzysztof Tanżyna (LKS Unia Turza Śląska), Sławomir Zielonka i Szymon Nikel (LKS Dzimierz), Michał Goralczyk i Arkadiusz Marek (LKS Naprzód 37 Krzyżkowice), Adrian Rduch (LKS Górki Śląskie), Tomasz Paloc (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Szymon Nikel (Dzimierz), Franciszek Macura i Piotr Macura (wolni zawodnicy).

Ubyli: Marcin Widenka (TS Górnik Pszów), Paweł Wilczewski (GKS Krupiński Suszec), Tomasz Siegmund (KS Polonia Marklowice), Rafał Ganita (LKS Unia Turza Śląska), Tomasz Grycman (LKS Naprzód Czyżowice), Janusz Piątek (LKS Rój), Wojciech Hetmaniok (LKS Strzelec Rzuchów), Marcin Paleń (wyjazd za granicę).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Dawid Towarnicki (wznowił treningi), Patryk Salamendra, Damian Nowak, Marcin Ciupek i Adam Tworuszka (wychowankowie).

Ubyli: Wojciech Francuz (GKS Dąb Gaszowice).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Dominik Pluta (trener), Jarosław Gawlas i Krzysztof Śleziak (KS Naprzód Rydułtowy), Michał Stajer i Mateusz Musioł (GKS Dąb Gaszowice), Wojciech Stawiarz (LKS Naprzód 37 Krzyżkowice), Przemysław Pilinko (LKS Strzelec Rzuchów), Kamil Gwóźdź, Łukasz Tomiczek i Kacper Bugdol (wychowankowie).

Ubyli: Dariusz Cieślak (LKS Bogunice), Dariusz Mańka, Krzysztof Cieślik i Mateusz Trzcionka (kontuzje), Michał Ptak (nie wznowił treningów).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Tomasz Pieczarek (KS Rafako Racibórz), Łukasz Wojtyna (LKS Cyprzanów), Wojciech Klecha (LKS Samborowice), Dominik Klima (wychowanek).

Ubyli: Sebastian Pytlarz (LKS Odra Nieboczowy).

LKS Cyprzanów

Przybyli: Mateusz Witzisk (wolny zawodnik), Rafał Spata, Patryk Rudziok, Adam Kramarczyk i Szymon Kubik (wychowankowie).

Ubyli: Łukasz Wojtyna (KS 1905 Krzanowice), Łukasz Dudkowski (LKS Sparta Babice), Marcin Tatara, Michał Sokołowski, Aleksander Bula, Damian Gajda i Dawid Wyrba (nie wznowili treningów).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Radosław Sawicki (LKS Chałupki), Sebastian Piechota (wolny zawodnik).

Ubyli: nikt.

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Sławomir Królczyk (trener), Adam Lucyga (LKS Silesia Lubomia), Andrzej Mandrysz (LKS Naprzód 37 Krzyżkowice), Sebastian Zimoń (LKS Lyski), Rafał Fila (LKS Chałupki), Seweryn Elsner (LKS Strzelec Rzuchów), Bartosz Kłosok (wolny zawodnik), Tomasz Szymiczek (wznowił treningi).

Ubyli: Adam Kubica (trener), Kamil Kubica i Dawid Kubica (LKS Naprzód 46 Zawada), Rafał Niedziela (GKS Dąb Gaszowice), Rafał Koczy (KS Naprzód Borucin), Krzysztof Kurzydym (nie wznowił treningów).

LKS Pawłów

Przybyli: Dariusz Binek (LKS Ocice Racibórz).

Ubyli: Dominik Skowronek (LKS Start Pietrowice Wielkie).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Marek Klobuczek (trener), Paweł Bednarz (LKS Ocice Racibórz), Dominik Skowronek (LKS Pawłów), Maciej Kremzer (LKS Brzezie), Mateusz Winkler (LKS Zryw Rudnik), Michał Wilczek i Dawid Modła (wychowankowie).

Ubyli: Jarosław Rachwalski (KS Unia Racibórz), Łukasz Haras (KS Naprzód Borucin), Denis Musioł (LKS Samborowice), Rafał Paul (LKS Wojnowice), Marcin Litka (LKS Pawłów II), Piotr Muszal (nie wznowił treningów).

KS Kornowac

Przybyli: Rafał Ochojski (trener), Mariusz Urbas (LKS Naprzód 37 Krzyżkowice), Krzysztof Szamara (LKS Brzezie), Rafał Materzok i Sławomir Kluger (LKS Strzelec Rzuchów), Leszek Gatnar (wznowił treningi), Jarosław Adamiak, Rafał Chromy i Paweł Czekała (wychowankowie).

Ubyli: Edward Moneta (trener), Paweł Kowal (LKS Silesia Lubomia).

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Piotr Święty (KS Unia Racibórz), Michał Joszko (LKS Ruda Kozielska), Adrian Klimanek (LKS Strzelec Rzuchów), Dawid Mosek (LKS Bieńkowice).

Ubyli: Dariusz Binek (LKS Pawłów), Paweł Bednarz (LKS Start Pietrowice Wielkie), Andrzej Strachota (LKS Studzienna).

LKS Gamów

Przybyli: Janusz Fojcik (trener), Tomasz Nowak i Marcin Kozub (wznowili treningi).

Ubyli: Henryk Kachel (trener).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Bogusław Margeciok (trener), Tomasz Karkoszka i Roman Rogowski (LKS Naprzód 46 Zawada), Ireneusz Pypeć (TS Górnik Pszów), Dawid Wieczorek (KS Naprzód Rydułtowy), Mateusz Szkaradek, Łukasz Wesołowski i Tomasz Kaletka (wolni zawodnicy), Karol Pruszowski i Dominik Wilhelm (wychowankowie).

Ubyli: Błażej Sitko (trener), Rafał Spandel (LKS Naprzód 32 Syrynia), Łukasz Klima (KS Rymer Rybnik), Mariusz Urbas (KS Kornowac), Wojciech Stawiarz (LKS Czarni Nowa Wieś), Andrzej Mandrysz (LKS Wypoczynek Buków), Michał Goralczyk i Arkadiusz Marek (LKS Czarni Gorzyce), Wojciech Gajda i Łukasz Glenc (LKS Strzelec Rzuchów), Jacek Bugla i Tomasz Mandrysz (zakończyli grę).

A klasa

(Podokręg Rybnik)

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Bronisław Kłosek i Szymon Cichecki (LKS 1908 Nędza), Dawid Pędzich (LKS Dzimierz), Zbigniew Dyczka (TKKF Zuch Orzepowice), Mateusz Maciejczyk (wolny zawodnik), Michał Surma i Bogdan Haratyk (wznowili treningi), Kamil Fernufka, Marek Fijoł, Mateusz Migacz, Rafał Wasiak, Tomasz Szewczyk, Rafał Stolarski, Nicolas Kurowiec, Artur Świerczyński i Krzysztof Myszka (wychowankowie).

Ubyli: Remigiusz Wróblewski (LKS Forteca Świerklany), Wojciech Dzierżęga (LKS Polonia Łaziska), Dawid Wałach (LKS Zameczek Czernica), Mateusz Sułkowski (LKS Lyski).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Andrzej Miera i Mateusz Matuszewski (trenerzy), Piotr Szymczak (LKS Dzimierz), Franciszek Harazim i Rafał Kruszyński (wychowankowie).

Ubyli: Krzysztof Skupień (trener), Radosław Zając i Jakub Zając (TKKF Jedność Grabownia-Golejów).

GKS Pierwszy Chwałowice

Przybyli: Sławomir Sobik (trener), Marek Gąsior (LKS Forteca Świerklany), Tomasz Kosteczko (LKS Górki Śląskie), Mateusz Niewelt (KS Polonia Marklowice II), Kamil Spleśniały, Mateusz Dziurowicz, Jan Cichocki i Rafał Rduch (wznowili treningi), Robert Bąk, Mateusz Kosiorowski, Marcin Sobik, Artur Szulc, Andrzej Binko, Michał Kaczmarczyk i Daniel Ciemięga (wychowankowie).

Ubyli: Wiesław Wiera (trener), Marek Korytowski (LKS Polonia Łaziska), Karol Hoła (LKS Rój), Andrzej Nowak (TKKF Zuch Orzepowice).

LKS Start Mszana

Przybyli: Bartosz Henkel, Kamil Tront, Patryk Tkocz, Adrian Stańkusz i Robert Stabla (wychowankowie).

Ubyli: nikt.

LKS Unia Książenice

Przybyli: Robert Dudek (LKS Bełk), Przemysław Adamiec (TKKF Jedność Grabownia-Golejów), Daniel Ceremuga (KS Concordia Knurów), Krzysztof Hanak (wolny zawodnik), Artur Gładysz (wznowił treningi).

Ubyli: Filip Bukowiec (KS Sygnały Gotartowice), Łukasz Kruszkiewicz (LKS Naprzód Żernica), Przemysław Kośmider (Gaf Jasna Gliwice).

KS Żory

Przybyli: Jarosław Zadylak (trener), Bartłomiej Steleblak i Tomasz Steleblak (Gieksa Katowice II), Wojciech Czmok (LKS Łąka), Rafał Owczarek (LKS Błyskawica Drogomyśl), Tomasz Żubertowski (KKS Spójnia Zebrzydowice), Szymon Przybyłka (LKS Woźniki), Piotr Wincza (KS Kleszczów), Karol Dyląg, Sylwester Legierski, Michał Pawłowski, Marcin Pawłowski i Bartosz Szymczak (wychowankowie).

Ubyli: Marcin Lewandowski (trener), Dawid Buchalik (LKS Polonia Łaziska).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Piotr Gawiński (LKS Jedność Jejkowice), Piotr Syrek (LKS Orzeł Jankowice), Piotr Stanek i Łukasz Solak (wolni zawodnicy), Marcin Kołodziejczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Arkadiusz Szymura (KS Rymer Rybnik).

LKS Olza Godów

Przybyli: Piotr Łyczko (trener), Paweł Filip i Karol Kafka (KS 27 Gołkowice), Michał Okoń i Łukasz Przybyła (LKS Polonia Łaziska), Krzysztof Salach (LKS Zryw Jastrzębie-Bzie), Paweł Maciorowski i Marek Matloch (LKS Kończyce Małe), Bartosz Stolarski (KS Wicher Wilchwy), Dawid Klimek (LKS Bieńkowice), Radosław Jakiel i Dawid Mika (wolni zawodnicy), Dawid Borek i Przemysław Wodecki (wznowili treningi).

Ubyli: Mirosław Studniczek (trener), Szymon Lajda (LKS Gwiazda Skrzyszów), Jarosław Niemiec (LKS Polonia Łaziska), Jarosław Szewczyk (LKS Rój), Artur Zalewski (KS Wicher Wilchwy), Tomasz Lach (LKS Skrbeńsko), Mirosław Ustaszewski (zakończył grę), Marcin Kaczorek, Mariusz Mularczyk i Paweł Pieczka (nie wznowili treningów).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Leszek Romański (KS 27 Gołkowice), Andrzej Nowak (GKS Pierwszy Chwałowice), Tomasz Berger i Dawid Pochcioł (wychowankowie).

Ubyli: Zbigniew Dyczka (MKS 32 Radziejów-Popielów).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Marek Niewelt (trener), Ryszard Zając (KS Energetyk ROW Rybnik II), Radosław Zając i Jakub Zając (LKS Płomień Ochojec), Dawid Panic (wznowił treningi), Karol Zniszczoł i Szymon Drążek (wychowankowie).

Ubyli: Tomasz Knapik (trener), Przemysław Adamiec (LKS Unia Książenice), Tomasz Langer (LKS Lyski), Dawid Papierok (SKF Rowień).

LKS Dąb Dębieńsko

Przybyli: Grzegorz Kaczmarczyk (MKS Sokół Orzesze), Łukasz Kajzer, Przemysław Przybyła i Mirosław Wichłacz (z drużyny rezerw), Adrian Kania (wychowanek).

Ubyli: Leszek Zajusz (kontuzja).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Piotr Kobeszko (KS Polonia Marklowice), Łukasz Sznabel (LKS Błyskawica Drogomyśl), Filip Bukowiec (LKS Unia Książenice), Kamil Pragnący, Łukasz Garus i Piotr Jurczyk (wychowankowie).

Ubyli: Łukasz Gruszka (LKS Borowik Szczejkowice), Kamil Konsek i Tomasz Bochenek (kontuzje), Łukasz Kisiel, Adam Szymura, Adam Buchalik, Piotr Komiażyk, Łukasz Kania i Adam Blaut (zakończyli grę).

LKS Rój

Przybyli: Janusz Piątek (LKS Czarni Gorzyce), Karol Hoła (GKS Pierwszy Chwałowice), Jarosław Szewczyk (LKS Olza Godów), Łukasz Koźliński (LKS Wisła Strumień), Arkadiusz Hertmanowski i Dawid Pawlas (LKS Orzeł Palowice), Dawid Brząkalik i Dawid Kula (wychowankowie).

Ubyli: Artur Śniegoń (nie wznowił treningów), Mariusz Brzoska (zakończył grę).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Dawid Fugiel (GKS Krupiński Suszec), Paweł Sadło, Robert Cieśliński i Patryk Sikora (GKS Gwarek Ornontowice), Marcin Kusyk (LKS Gwiazda Chudów), Łukasz Gruszka (KS Sygnały Gotartowice), Jarosław Lip (wychowanek).

Ubyli: Paweł Jakubowski (GKS Gwarek Ornontowice), Mateusz Łyżwa (LKS Granica Ruptawa), Patryk Sładek (LKS Bełk II), Piotr Michalak i Tomasz Brilla (kontuzje), Henryk Furgoł, Jacek Moskwa, Dawid Barczyk, Łukasz Gaura i Michał Boroń (nie wznowili treningów).

LKS  Baranowice

Przybyli: Jarosław Kacprzak (trener), Krzysztof Hudziec (KS Płomień Połomia), Michał Dudek (LKS Ochaby), Grzegorz Nowak (KP Kamień), Wojciech Tomecki i Paweł Kempny (wychowankowie).

Ubyli: Leon Czarnecki (trener).

LKS Orzeł Jankowice

Przybyli: Kamil Kubów, Marcin Sitko i Patryk Pielesz (KS Płomień Połomia), Rafał Lubszczyk i Mateusz Klyta (LKS Forteca Świerklany II).

Ubyli: Piotr Syrek (KS Górnik Boguszowice), Krystian Neuman (LKS Sparta Babice), Bartosz Chrószcz i Kamil Rzeczkowski (nie wznowili treningów).

(ak)

Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.

  • Numer: 36 (1112)
  • Data wydania: 03.09.13