Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Opłatek z seniorami

20.12.2011 00:00 red

13 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobyli odbyło się ósme spotkanie opłatkowe seniorów z gminy Kornowac. Była to wyjątkowo udana impreza, a cała sala była wypełniona po brzegi. Na opłatkowe spotkanie przybyło stu seniorów, sołtysi, władze gminy oraz goście.

GMINA KORNOWAC. Wójt Grzegorz Niestrój przywitał wszystkich i życzył aby dzieląc się opłatkiem otworzyć się na innych ludzi, zwłaszcza na tych samotnych, zapomnianych i żyjących w niedostatku. Podziękował za zaangażowanie w organizację pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, z kierownik Katarzyną Buczek na czele, Wiesławie Bochynek dyrektorce GOK-u wraz z jej pracownicami oraz za występy zespołowi ludowemu „Rzuchowianki” i młodzieży, która wystawiła dla seniorów świąteczne przedstawienie.

Zanim doszło do łamania się opłatkiem, krótką mowę wygłosił ks. Tadeusz Szamara, miejscowy wikary. Następnie był tradycyjny obiad i wspólna zabawa. Najstarsi mieszkańcy gminy bawili się do późnego wieczora, a dobry humor podtrzymywał ks. proboszcz Krzysztof Spyra z parafii w Pstrążnej.

(woj)

  • Numer: 51/52 (1023/1024)
  • Data wydania: 20.12.11