Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Ławnicy z naszych gmin

08.11.2011 00:00 przy

We wszystkich gminach powiatu raciborskiego, radni wybrali spośród zgłoszonych kandydatur ławników do Sądu Rejonowego w Raciborzu, Sądu Okręgowego w Rybniku i Sądu Okręgowego w Gliwicach.

Kadencja nowo wybranych ławników będzie trwać od 2012 do 2015 r.

POWIAT. Ławnikiem może zostać osoba która m.in: ukończyła 30 i nie przekroczyła 70 lat, jest nieskazitelnego charakteru, posiada co najmniej wykształcenie średnie i od roku mieszka lub pracuje na terenie danej gminy.

Gmina Racibórz
Sąd Okręgowy w Rybniku: Brunon Hubert Jarzombek I, Henryk Piotr Knop, Teresa Fijałkowska
Sąd Rejonowy w Raciborzu: Beata Anna Mros-Jaszewska, Jerzy Witek, Helena Mieczysława Kaliniak, Janusz Henryk Grądalski, Joanna Stanisława Jarosz, Joanna Antonina Kozowy-Olszyńska, Marta Bąk, Teresa Stefania Szukalska, Bronisław Jan Tomalik, Jolanta Bagińska-Jóźwiak, Urszula Matysek, Janusz Edward Loch, Elżbieta Janina Jędrzejowska-Zielińska, Sylwia Maria Krzosok, Bogumiła Julia Dobrowolska, Agnieszka Eugenia Petryk, Helena Elżbieta Kozdra, Stanisława Szczepanek, Ławnicy z naszych gmin
Gmina Rudnik - Sąd Rejonowy w Raciborzu: Dorota Wallach i Werner Krybus
Gmina Nędza - Sąd Rejonowy w Raciborzu: Ryszard Cieślik, Jerzy Jordan, Helga Kycia-Szczurek
Sąd Okręgowy w Rybniku: Krystyna Tront
Gmina Krzanowice - Sąd Okręgowy w Gliwicach: Jarosław Gałkowski
Gmina Kuźnia Raciborska - Sąd Okręgowy w Gliwicach: Małgorzata Lumer
Gmina Krzyżanowice - Sąd Rejonowy w Raciborzu: Krystyna Lamczyk i Urszula Wojtek
Gmina Pietrowice Wielkie - Sąd Okręgowy w Gliwicach: Sabina Jackowska

(woj)

  • Numer: 45 (1017)
  • Data wydania: 08.11.11